Home / اخبار / برگزاري دوره فرهنگي- ورزشي در اردوي تيم ملي دراگون بوت بانوان

برگزاري دوره فرهنگي- ورزشي در اردوي تيم ملي دراگون بوت بانوان

IMG_20160220_223928IMG_20160220_223912 (1)دوره توجیهی، فرهنگی و روانشناسي ورزشی برای اعضاي تیم ملی دراگون بوت بانوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي انجمن دراگون بوت، در مدت برگزاری اردوی تیم ملی دراگون بوت بانوان در بندرعباس كه خود را برای شركت در مسابقات تداركاتي بازيهايي آسيايي ۲۰۱۸ كشور تايلند آماده مي كنند علاوه بر تمرين آماده سازي، افزايش مهارت هاي فني و آمادگي جسماني؛ برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی تدارك ديده شد كه از جمله آن مي توان به برگزاری کلاس توجیهی، فرهنگی و روانشناسي ورزشی برای ورزشكاران اشاره كرد.
در اين دوره نماينده انجمن دراگون بوت يكي از اهداف اصلي ورزش را اعتلاي اخلاق و فرهنگ دانست و گفت: بحث اخلاق و فرهنگ در میان ورزشكاران به ويژه ورزشكاران تيم ملی همواره بايد به عنوان یکی از مهمترین محورها و موضوعات مطرح در ورزش به شمار رود و در اين راستا ابتدا باید علاوه بر افزایش مهارت های فردی بر مهارت های اخلاقی و فرهنگي ورزشکاران توجه بیشتری صورت گيرد.
همچنين در ادامه اين دوره راهکارهای آماده سازی روانی، مديريت استرس، روانشناسي موفقيت در ورزش و روشهاي افزايش انگيزه در ورزشكاران ارائه شد.

Check Also

unnamed

دوره مربيگري درجه ۳ دراگون بوت در مهاباد برگزار شد

مسئول انجمن دراگون بوت شهرستان مهاباد از برگزاري دوره مربيگري درجه ۳ دراگون بوت در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>