۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
صعود ورزشکاران سپک تاکرای ایران به یک‌چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان
1399/09/01

صعود ورزشکاران سپک تاکرای ایران به یک‌چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان
ورزشکاران سپک تاکرای ایران به مرحله یک چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، نخستین دوره رویداد جهانی "اتحاد از طریق ورزش" در پی شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت نظارت و تایید کمیته بین المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر نوجوان و جوان فدراسیون‌های بین المللی مورد تایید IOC و اسپورت اکورد از تاریخ ١٠ آبان با حضور ورزشکاران مطرح و ملی‌پوش بین سنین ١٠ الی ١٨ سال از رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شده و تا ١٠ دی ادامه خواهد داشت.
در همین راستا و با هماهنگی فدراسیون جهانی سپک تاکرا، انجمن سپک تاکرای ایران تعداد ٧ ورزشکار دختر و پسر منتخب را به ستاد برگزاری این جشنواره معرفی و در بخش MAX FIT ثبت نام کرد.
در پایان دور مقدماتی و پس از بازبینی فیلم‌های ارسالی توسط داوران کمیته بین المللی المپیک، موژان عابدلاتی از جزیره کیش در رده سنی ١٠ الی ١۵ سال، اهورا نصرتی از استان کرمانشاه و امیر محمد شبستری فام از استان آ. شرقی هر دو در رده سنی ١۶ الی ١٨ سال توانستند با پشت سر گذاشتن رقبا به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند.
در این مرحله این سه ملی‌پوش سپک تاکرا زیر ١٨ سال ایران باید با ٢۶۵ ورزشکار از سرتاسر جهان رقابت کنند تا بتوانند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.
لازم به ذکر است در بخش MAX FIT ۷۰۰ ورزشکار از سرتاسر جهان در دور مقدماتی با هم رقابت کردند.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی