۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
بازتاب برگزاری سمینار ملی انجمن کیک بوکسینگ واکو در ماهنامه سازمان جهانی
1399/06/22

بازتاب برگزاری سمینار ملی انجمن کیک بوکسینگ واکو در ماهنامه سازمان جهانی
برگزاری سمینار ملی انجمن کیک‌بوکسینگ واکو کشورمان (انجمن کیک‌بوکسینگ ج.ا.ا ایران) در ماهنامه سازمان جهانی کیک‌بوکسینگ واکو
منعکس شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این گزارش آمده است: در تاریخ 13 آگوست سال 2020، انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران (واکو ایران) به ریاست ناصر نصیری که همچنین ریاست کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا را عهده دار میباشد سمینار ملی دیگری را با حضور بیش از ۳۰ کمیته استان ها و مربیان ملی و برخی از اعضای ورزشکاران تیم ملی کیک بوکسینگ ایران برگزار نمود.
روسا و نماینده بانوان کمیته های استان ها معرف کمیته های استانی خود بودند.
واکو ایران معمولاً هر سه ماه یک جلسه حضوری با اعضای کمیته های استان خود برگزار می کند اما به دلیل محدودیت جلسات فیزیکی مربوط به COVID 19، بیشتر جلسات به صورت آنلاین برگزار می شود. این دومین جلسه ای بود که با استفاده از این امکان برنامه زوم بصورت آنلاین برگزار می شد.
فعالیت های کمیته های استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توصیه های هیات رییسه واکو ایران در مورد آماده سازی ورزشکاران و اردوهای آماده سازی به محض رفع محدودیت های آموزش داده شد.
یکی از مباحث مهم تهیه پروتکل بعد از COVID بود که به محض رفع محدودیت آموزش لازم است که وجود داشته باشد.
این پروتکل توسط رئیس کمیته پزشکی و ضد دوپینگ واکو ایران و واکو آسیا با همکاری مرکز ملی و آسیایی مبارزه با COVID 19 در دست تهیه است.
کلیه کمیته استانهای عضو انجمن کیک بوکسینگ واکو (انجمن کیک بوکسینگ‌ج.ا.ا ایران) موظفند پروتکل را قبل از شروع مجدد فعالیتها، پس از تایید پروتکل توسط مراجع بهداشت ملی، تنظیم کنند.
اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ با هماهنگی کمیته استان مربوطه و با همکاری مستقیم کمیته مربیان ملی انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران تمرینات خود را ادامه خواهد داد.
هر کمیته استانی عضو واکو ایران باید جزئیات گزارش فعالیت ها را یک هفته قبل از جلسه بعدی ارائه دهد.
وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی