۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
برترینهای مسابقات انتخابی تیم ملی ورزشهای الکترونیک
1396/10/04

برترینهای مسابقات انتخابی تیم ملی ورزشهای الکترونیک

مرحله پایانی رقابتهای انتخابی تیم ملی ورزشهای الکترونیک برای حضور در مسابقات آسیایی چین با حضور57 نفر در دو رشته تیمی و دو رشته انفرادی به صورت متمرکز در "مجموعه شمشاد" قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،این رقابت ها در چهار رشته بازی CS:GO و DOTA2 (به صورت تیمی) و در دو رشته بازی "استار کرافت" و "هارت استون" (به صورت انفرادی) برگزار شد. رقابت در بخش رشته های تیمی بسیار سخت و فشرده بود تا جایی که یکی از مسابقات بین دو تیم، حدود 5 ساعت به طول انجامید.
در پایان این رقابت ها در رشته بازی تیمی DOTA2 تیم Vanguard متشکل ازامیر حسین محبوبی، علی قره چماقلو، هادی قره چماقلو، محمد سلگی و حسن معروفی ، در رشته بازی تیمی CS:GO تیم (NoChance (Leopard متشکل از فرشید فرخی، فرشید خارند، پوریا صفار، مسعود نصیری، محراب حسن بیگی و سعید شکیبا، در رشته بازی انفرادی "استار کرافت" اشکان فرحزاد و در رشته بازی "هارت استون" هم وحید کیمیاگر به عنوان تیم ها و نفرات برتر این دوره از رقابت ها و تشکیل دهنده ترکیب تیم ملی ایران برای شرکت در بخش فینال آسیایی دومین دوره بازیهای جهانی ورزشهای الکترونیک معرفی شدند.
لازم به یادآوری است مرحله نهایی یا فینال آسیایی، مسابقاتی است که نمایندگان منتخب حدود 60 کشور آسیایی از 21 تا 24 دیماه جاری در کشور چین در آن شرکت می کنند تا تکلیف تیم ها و نفرات برتر سهمیه این قاره برای شرکت در مسابقات نهایی جهانی که در فروردین ماه سال آینده در کشور چین برگزار می شود، مشخص گردد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی