۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
میرزاقابیک : حضور راگبی بانوان آلمان را بفال نیک می گیریم
1396/08/08

میرزاقابیک : حضور راگبی بانوان آلمان را بفال نیک می گیریم
ر ییس انجمن راگبی با تاکید بر اینکه حضور راگبی بانوان آلمان در تورنمنت تهران موثر خواهد بود ، اظهار داشت : امید است که مراودات راگبی دو کشور باعث شود تا روابط ورزشی ایران و المان بیش از پیش توسعه یابد.
حسن میرزاقابیک در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : این تیم با 12 بازیکن و 4 مربی وهمراه به تهران آمده اند و روز پنجشنبه هفته جاری با تیم های ملی بزرگسالان و زیر 17 سال بانوان ایران بازی خواهند کرد .
وی گفت : اعضای تیم ملی راگبی زیر 20 سال بانوان آلمان از دیدنی های تهران ازجمله موزه ایران باستان و خیابان سی تیر باز دید کرده اند.
همچنین ازیکنان و کادر فنی این تیم در سفارت آلمان در تهران حضور یافته و با سفیر این کشور و دیگر مقامات دیدار کردند. ضمنا روز دوشنبه با حضور در آکادمی ملی المپیک با دکتر باقر زاده رییس این آکادمی دیدار نمودند.
رییس انجمن راگبی کشورمان ضمن قدردانی از حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی از راگبی و عنایت خاص به ورزش بانوان گفت : حضور تیم ملی آلمان را بفال نیک می گیریم و امید است که ملی پوشان راگبی کشورمان بتواند درسهای خوبی از این تورنمنت بیاموزند
شایان ذکر است تورنمنت بین المللی راگبی بانوان با حضور تیمهای ملی بزرگسالان کشورمان،تیم ملی زیر 17 سال و تیم ملی زیر 20 سال آلمان روز پنج شنبه 11 آبان در ورزشگاه سایپا برگزار می شود.
برنامه این رقابتها که از ساعت 14 روز پنج شنبه آغاز می شود به شرح زیر است:
تیم ملی زیر 17 سال با آلمان
تیم ملی بزرگسالان ایران با زیر 17 سال
تیم ملی بزرگسالان ایران با آلمان

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی