۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
برپایی مسابقات درون اردویی انتخابی تیم ملی جوجیتسو
1401/03/29

برپایی مسابقات درون اردویی انتخابی تیم ملی جوجیتسو
مسابقات درون اردویی انتخابی تیم ملی جوجیتسو در سه وزن نخست در دو استایل فایت و برزیلی به میزبانی آکادمی ملی المپیک و با حضور محمد حسن رستمیان رئیس انجمن جوجیتسو جهت حضور در مسابقات جهانی و آسیایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، پس از معرفی اسامی برترین های جوجیتسو توسط نمایندگان استانی این رشته ورزشی به انجمن جوجیتسو، اعضاء کمیته فنی این انجمن ضمن دعوت از نفرات برتر آخرین مسابقات کشوری، اقدام به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی آقایان در دو استایل فایت و برزیلی کرد.
منفی 56 ، منفی 62 و منفی 69 کیلوگرم، اوزان مختلف مسابقاتی بود که مدعیان حضور در تیم ملی جوجیتسو در آن حضور یافتند.
رسول یکتا پرست، محمد بختیاری نژاد و سید امیر خوشبین به عنوان کمیته فنی، امید پوراسفندیار به عنوان مسئول کمیته برگزاری ، یوسف جولانی به عنوان مسئول داوری و سجاد کشاورز و سروش عزیزی اعضای کمیته داوران و احمد عارف مسئول کمیته بازرسی در این مسابقات حضور داشتند.
لازم به ذکر است از سوی کمیته فنی انجمن جوجیتسو، تاریخ برگزاری مسابقات انتخابی چهار وزن دوم این تیم (منفی 77، منفی 85، منفی 94 و مثبت 94 کیلوگرم) نیمه نخست تیرماه اعلام شده است که در سالن چند منظوره ورزش های رزمی آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است پس از مشخص شدن نفرات برتر مسابقات انتخابی در اوزان هفت گانه و همچنین برترین های مسابقات کشوری، نفرات برتر به اردوی تیم ملی جوجیتسو دعوت خواهند شد تا پس از طی چند مرحله اردوی انتخابی، ترکیب اصلی این تیم برای حضور در مسابقات جهانی و بازی های آسیایی مشخص شود.
گفتنی است مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان آبان ماه سال جاری و به میزبانی ابوظبی برگزار می شود.وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی