۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
برگزاری کارگاه توجیهی تخصصی استعدادیابی در اسپوکس
1401/03/28

برگزاری کارگاه توجیهی تخصصی استعدادیابی در اسپوکس
اولین کارگاه توجیهی استعدادیابی اسپوکس باحضور روسای کمیته ها، نواب رئیس بانوان، مربیان و داوران سراسر کشور بصورت مجازی و آنلاین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، این کارگاه تخصصی با تدریس خانم دکتر "حاج مرزدارانی" از مدرسان استعدایابی ورزش کشور و با مدیریت خانم "بهاره آبستان" نایب رییس بانوان انجمن اسپوکس ایران برگزار شد.
در این کلاس توجیهی بیش از 30 نفر از جامعه ورزش اسپوکس کشور حضور داشته و با مباحثی چون استعدادیابی چیست، زمان استعدادیابی، فراخوان عمومی در امر استعدیابی، پیکر سنجی، تغذیه، وراثت، ژنتیک، مهارت‌های استعدادیابی، سن استعدادیابی، مبانی استعدادیابی ورزشی ، روش‌های استعدادیابی ورزشی، معیارهای استعدادیابی ورزشی، توجه به شرایط فیزیکی، ویژ‌گی‌های فیزیولوژیکی و آمادگی جسمانی به صورت آنلاین آشنا و وارد چالش و گفتگو شدند.
نایب رییس بانوان انجمن اسپوکس کشور در پایان این کارگاه گفت: شعار این انجمن بر این باور است که ورزش قهرماني بدون استعداديابي معنا ندارد و اين طرح يكي از مهمترين شاخصه ها براي ساختن پيكره و استخوان بندي ورزش كشور است.
وی تصریح کرد: با سیاست گذاری انجام شده در انجمن اسپوکس کشور در بخش استعدادیابی، مربیان استعدادیاب در استان ها فعال شده و مستعدین این رشته جذب خواهند شد.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی