۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ مرداد
معرفی برترینهای مسابقات "برای تونیک" کشوری جام فجر
1400/12/11

معرفی برترینهای مسابقات "برای تونیک" کشوری جام فجر
مسابقات همگانی "برای تونیک" کشوری جام فجر بصورت مجازی و با شرکت 160 ورزشکار در دو بخش آقایان و بانوان و در سه روش تمرینی انفرادی آزاد،دفاعی کوبه ای و رودو با پیام "نیک فجر" برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، این رقابتها با حضور ورزشکارانی از استانهای البرز، قزوین، اصفهان، کردستان،لرستان، کرمان، تهران، همدان ، بوشهر، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس و کرمانشاه و در رده های سنی ۶ تا ۱۰سال، ۱۰تا ۱۶سال، ۱۶تا ۵۰ سال و 50 سال به بالا برگزار شد که نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:
"رودو" بانوان:
۶ تا ۱۰ سال:1- تیانا بهرامی(خوزستان)2- رعنا زندی (خوزستان) 3-رونیا کاشی (قزوین)
۱۰ تا ۱۶ سال:1- آریانا سلیمی (کردستان)2-رضوان بویری ده شیخ (خوزستان)3- آرزو میره کی (کردستان)
۱۶ تا 50 سال:1- تینا بخشائی (سمنان)2- سمیرا رومینا (بوشهر)3- زهرا تشرفی (سمنان)
50 سال به بالا:1- سهیلا باهر( البرز) 2- روح انگیز کاکاوند (قزوین) 3-زهرا عمرانی (تهران)
"برای تونیک انفرادی آزاد" بانوان:
۶ تا ۱۰سال:1- سارینا حاجی پور (بوشهر)2- زهرا سادات حسینی (قزوین)
۱۰ تا ۱۶سال: 1- کیانا رضی (قزوین)2- فائزه اعتصامی (اصفهان)3- مهرسا اسماعیلی (قزوین)
۱۶ تا۵۰ سال:1- سمیرا کلهر (قزوین)2- مهشید ابجدی (اصفهان)3- محبوبه فاضلی (بوشهر)
50 سال به بالا: 1- زهرا عمرانی (تهران)2- روح انگیز کاکاوند (قزوین)
"دفاعی کوبه ای" بانوان:
۶ تا ۰ ۱ سال: بهار محمدی (خوزستان)
۱۰ تا ۱۶ سال:1- رضوان فقیه (بوشهر)2- فاطمه کلهر (قزوین)3- ایلماه جابر انصاری (بوشهر)
۱۶ تا ۵۰ سال:1- زهره رحیمی (قزوین)2- نرجس سلیمانی (بوشهر)
"رودو" آقایان:
۶ تا ۱۰سال:1- امیر حسین ترابی 2- امیرعلی ترابی 3- علی رضا محمدی هر سه از قزوین
۱۰ تا ۱۶سال: امیر علی مرادی (قزوین)/16 تا ۵۰ سال: آرش متاعی (کرمانشاه)
"برای تو نیک انفرادی آزاد" آقایان:
رده سنی ۶ تا ۱۰سال:1- امیر علی ترابی2- امیر حسین ترابی3- محمد رادین کلهر هر سه از قزوین
دفاعی کوبه ای آقایان در رده سنی 6 تا 10 سال: امیر علی ترابی(قزوین)
مسئول برگزاری مسابقات: محمد رضا ترابی/مسئول کمیته داوران: معصومه صیاد جهان خواه
اعضای کمیته فنی: فاطمه گلشنی شیرازی، فتانه بهمن پور،اودت هوسپیانس
سر داور مسابقات بانوان: اسما بیرانوند/ سر داور مسابقات آقایان: محمد علی حق شناس
داوران: گیتی ناظمی ، شیوا تقی زادگان ،الهام خالقی شانه چیان ، زیبا حسین نژاد،مسعود مرادی
کمک داوران: زیبا نجمی، مریم فرجی تویه، فروغ سواری پور،عصمت رضایی حصاری،سمیرا رضایی سهیلا دوم گزین وجواد الوان




وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی