۱۴۰۰ جمعه ۲ مهر
معرفی برترینهای مسابقات لیگ برتر و زیر گروه لیگ دارت مجازی استان تهران
1400/06/10

معرفی برترینهای مسابقات لیگ برتر و زیر گروه لیگ دارت مجازی استان تهران
برترینهای مسابقات لیگ برتر و زیر گروه لیگ دارت مجازی استان تهران که در ۴ مرحله‌ و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد، معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، در مسابقات لیگ برتر بانوان که با حضور ۱۲ بازیکن برگزار شد "مژگان رحمانی" لژیونر و ملی پوش کشورمان بدون شکست و کسب ۴۲ امتیاز برای پنجمین سال متوالی قهرمانی این دوره از مسابقات را به دست آورد، "ملیحه رجبی" با ۴۱ امتیاز نائب قهرمان شد و "روژین غفوری" با ۳۳ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد، پانیذ تراب نژاد با ۳۰ امتیاز چهارم و سیده لیلا مهرجو با ۲۵ امتیاز پنجم شدند.
در رقابتهای زیر گروه لیگ برتر بانوان‌که با حضور ۶ دارتر برگزار شد، افروز محبوب توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند، نیایش پازوکی دوم شد و لیلا فروزان و سودابه اصغرپور عناوین سوم و چهارم را بدست آوردند.
در رقابتهای لیگ برتر آقایان و با حضور ۱۲ نفر یوسف یونسی با کسب ۳۷ امتیاز قهرمان شد، مهرداد سیفی نایب قهرمان جوانان‌جهان در سال ۲۰۱۹ با ۳۶ امتیاز و به لطف تفاضل بهتر در ردیف دوم ایستاد،علی ملکی با ۳۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت ،علی بساطی با ۲۸ امتیاز چهارم و محمد سالاری با ۲۵ امتیاز پنجم شدند.
و بالاخره در مسابقات زیر گروه لیگ برتر مردان و با حضور ۱۵ بازیکن ناصر روحانی اول شد، محمد محمدی اصل به عنوان نایب قهرمانی رسید و رسول سالاری و دانیال بساطی نیز به ترتیب سوم و چهارم شدند.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی