۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند
رییس انجمن سپک تاکرا : سپک تاکرا می تواند المپیکی شود
1399/12/03

رییس انجمن سپک تاکرا : سپک تاکرا می تواند المپیکی شود
رییس انجمن سپک تاکرا گفت: سپک تاکرا ایران در بخش بين‌الملل در سالی که روزهای پایانی آن را سپری می کنیم روزهای خوب و موفقی را سپری کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی؛ سهراب آزاد نایب رئیس فدراسیون آسیایی که برای 4 سال آینده اعلام کاندیداتوری کرده در این ارتباط می گوید: در سال جاری در بخش بین الملل انجمن سپک تاکرا ایران عملکرد موفقی داشته تا جایی که داتو حلیم بن کادر رئیس فدراسیون سپک تاکرا آسیا با ارسال نامه ای از انجمن این رشته در ایران تقدیر کرده و حتی باید اعلام کنم با همکاری فدراسیون جهانی سخت در تلاش هستیم موقعیتی فراهم کنیم تا رشته جذاب سپک تاکرا جایی در میان رشته های حاضر در المپیک های آینده برای خودش باز کند.
در کلاس مربیگری آسیایی که به شکل وبینار در تابستان گذشته برگزار شد از جمع 58 شرکت کننده از 20 کشور آسیایی ایران با 27 شرکت کننده در مقام اول قرار گرفت که به گفته بخش آموزش فدراسیون آسیایی در نوع خودش جالب و بی نظیر بود.
رییس انجمن سپک تاکرا ایران در ادامه افزود:قرار است در تاریخ 11 اسفند برای اولین بار در تاریخ تاسیس فدراسیون آسیایی سپک تاکرا و به خاطر شیوع ویروس کرونا انتخابات 4 سال جدید به شکل وبیناری و الکترونیکی صورت گیرد.
بنده برای تصدی پست نایب رییسی اول فدراسیون آسیایی از سال 1400 الی 1404 مجددا کاندید شده ام و علی فولادی راد دبیر انجمن سپک تاکرا هم برای تصدی پست هیات رئیسه این فدراسیون برای 4 سال آینده مجددا کاندید شدند.
قائم مقام فدراسیون جهانی سپک تاکرا در ارتباط با توسعه این رشته در غرب و مرکز آسیا گفت:در سفری که حلیم بن کادر در سال 2017 به ایران داشت اقدام به تاسیس کنفدراسیون سپک تاکرا آسیا میانه و غرب کردیم که رهبری آن به محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی کشورمون سپرده شد.
در طی این چند سال با تلاش همکارانم و کمک های ASTAF موفق شدیم کشورهایی چون عراق، افغانستان، قرقیزستان، ازبکستان، قطر و ترکیه که البته این آخری کشوری اروپایی هست را به جمع خانواده بزرگ سپک تاکرای جهانی اضافه کنیم و با ارسال توپ، تور و حتی مربی گامی بلند در رشد این رشته جذاب در کشورهای همسیایه داشته باشیم.
آزاد در ارتباط با تمجید فدراسیون آسیایی از رشد سپک تاکرا در ایران در پایان گفت:برگزاری مسابقات انلاین، کلاس های آموزشی، اردوهای ملی و حتی نشست های تخصصی در طی مدت شیوع ویروس کرونا که با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون انجمن های ورزشی همراه بود، در ایران باعث شد تا رئیس ASTAF با ارسال نامه هایی این موفقیت و تبریک بگه و از اینکه در ایران رشته سپک تاکرا روزهای خوب و رو به رشدی سپری می کند ابراز خرسندی و رضایت خودشو اعلام کنه. امیدوارم با کاهش شدت همگیری کرونا در جهان بتوانیم در سال 2022 با همکاری فدراسیون جهانی جام جهانی جوانان زیر 23 سال و در ایران میزبان باشیم و در رشد این رشته در سطح استان های کشور و سایر کشورهای جهان به موفقیت های خوبی برسیم.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی