۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
پیام‌ تبریک دبیرکل فدراسیون جهانی موی تای (ایفما) خطاب به "آجارن" محمد توحیدی
1399/12/02

پیام‌ تبریک دبیرکل فدراسیون جهانی موی تای (ایفما) خطاب به "آجارن" محمد توحیدی
"استفان فوکس" دبیرکل فدراسیون بین المللی موی‌تای ( ایفما)، رییس AIMS و نایب رییس "گایسف" در پیامی کسب بالاترین‌ درجه فنی جهان را به بنیانگذار موی تای در ایران تبریک گفت.
به‌گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این پیام ویدیویی ارسالی به جواد نصیری رییس انجمن موی تای ایران و عضو شورای ریاست ایفما، با اشاره به دوستی سی ساله‌اش با "آجارن" محمدآقا توحیدی بنیانگذار موی تای ایران، از وی به دلیل یک عمر فعالیت در جهت توسعه این ورزش تقدیر و تشکر کرد.
دبیرکل ایفما در ویدیوی ارسالی خود خطاب به "آجارن" توحیدی گفت: از محل دفتر مرکزی فدراسیون بین المللی موی تای، دریافت جایزه "دستاورد یک عمر" خان ۱۶] فعالیت در جهت توسعه موی تای را به دوست واقعا خوبمان مَستر محمد توحیدی تبریک می گویم و دکتر ساکچای تاپسوان رییس ایفما نیز بهترین درودهای خود را برای وی می فرستد. ما دوستی و ارتباط بیش از سه دهه با مستر توحیدی را ارج می نهیم.
به خاطر دارم چندین سال قبل و در دهه ۸۰ میلادی برای نخستین بار محمد را در تایلند دیدم که با بهترین های تایلند مبارزه می کرد و باعث غرور برای جمهوری اسلامی ایران بود.
او زندگی خود را وقف توسعه هنر موی تای کرد و برای او آرزوی سلامت دارم و از صمیم قلبم دریافت این جایزه را تبریک می گویم.
همگی ما قدردان مَستر توحیدی هستیم که تمامی زندگی خود را صرف توسعه موی تای در کشور زیبای شما کردازطرف خانواده ایفما، خانواده شما.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی