۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
علیپور در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما:
اعزام یک تیم به مسابقات هزینه میلیاردی دارد
1399/10/12
دانلود کنید
کارشناس ورزش گفت: به علت افزایش نرخ ارز اگر در گذشته با کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان یک تیم ۱۰ نفره را به مسابقات اعزام می‌کردیم حالا باید حداقل ۵ برابر آن صرف کنیم.
محمد علیپور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بودجه‌های خود را از طریق دولت به مجلس ارائه کرده اند و نمایندگان در حال بررسی آن هستند که امیدوارم با نگاه ویژه نسبت به مسائل مختلف اقدام به تصویب لایحه بودجه کنند.
وی گفت: همه می‌دانیم ورزش عامل بسیار مهمی در ایجاد نشاط، شادابی و احساس غرور ملی در جامعه است. هر بار که پرچم کشورمان در میادین بین المللی برافراشته می‌شود باعث افتخار برای هر ایرانی است پس باید امکانات بهتری داشته باشیم تا قشر جوان را به ورزش قهرمانی و همگانی هدایت کنیم.
کارشناس ورزش افزود: حضور موفق در میادین بین المللی و داخلی مستلزم داشتن بودجه بیشتر است، همانطور که همه ورزشکاران و ورزش دوستان می‌دانند افزایش چندین برابری در هزینه‌های ورزش ایجاد شده است، این مساله حتی در برگزاری مسابقات داخلی هم دیده می‌شود.
وی گفت: حتی هزینه‌های سخت افزاری مربوط به نگهداری اماکن ورزشی، سالن‌های مجموعه‌های ورزشی تحت اختیار اداره کل ورزش استان ها، برگزاری اردو‌های تدارکاتی، اعزام به مسابقات بین المللی، شرکت در المپیک و... همگی نیاز به اختصاص بودجه زیادی دارند.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی