۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
راگبی کشورمان جهانی شد
ایران رسما به عضویت فدراسیون جهانی درآمد
1399/08/28
راگبی کشورمان جهانی شد
ایران رسما به عضویت فدراسیون جهانی درآمد
چراغ سبز فدراسيون جهاني راگبي با راي اكثريت،باعث شد تا ايران رسما در جمع اعضاي فدراسيون جهاني راگبي دنيا قرار گيرد.
به گزارش روابط عمومي انجمن راگبي و با اعلام رئيس انجمن، فدراسيون جهاني راگبي از طريق رياست کنفدراسيون آسيا به ايران اعلام شد که رسما به عضویت این نهاد جهانی درآمده است.
متن اين پيام به شرح ذیل است..
من افتخار می کنم اعلام کنم که ، شورای جهانی راگبی به اتفاق آرا پذیرش انجمن راگبی ایران و فدراسیون راگبی لائو را به عنوان اعضای کامل راگبی جهانی تصویب کرد و همچنین به اتفاق آرا راگبی نپال به عنوان عضو همیاری جهانی راگبی پذيرفته شد ،تبريك به آسیا! "ما می توانیم بهتر اما با هم کار کنیم"
در اين خصوص حسن میرزاقابیک رئيس انجمن راگبي ايران گفت ؛ زحمات خانواده راگبی در این موفقیت تازه نقش اساسی داشته است.
از مربيان و داوران گرفته تا ورزشكاران و علاقمندان همه و همه باعث این رويداد مهمي در ورزش كشور شدند.
وی افزود.. اهداف ما به عنوان يك رشته المپيكي بسيار بزرگتر از كارهايي است كه در حال حاضر با تيم كاري انجمن پيگير آن هستيم. معتقدم ما ميتوانيم در كنار هم همچون يك خانواده متحد رشد كنيم.
رئيس انجمن راگبي ادامه داد.. در اين مسير طولاني جناب عليپور رياست فدراسيون انجمن ها ورزشي ،وزیر محترم ورزش و جوانان دكتر سلطاني فر و دكتر علي نژاد و همچنين جناب دكتر صالحي اميري ریاست کمیته ملی المپیک بصورت ويژه بسيار حمايت كردند كه جا دارد کمال‌ تشكر و قدرداني را از آنان داشته باشم. .
وی در پايان خاطرنشان كرد؛ راگبي ايران پس از سالها توسعه و تلاش توانست به اين مهم دست يابد و از وزارت ورزش تا كميته ملي المپيك و بخصوص رسانه ها خواهش میکنم تخصصي تر و حرفه اي تر با اين رشته المپيكي برخورد نمايند.
شایان ذکر است پس از اعلام اين اتفاق مهم در ورزش راگبي كشور تمامي اعضاي كشور هاي آسيايي به به نماينده جديد فدراسيون جهاني (ايران) پیام تبريك ارسال کردند.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی