۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
7 برد و یک باخت برای ملی پوشان دارت ایران مقابل مصر در رقابتهای جهانی
1399/07/22

7 برد و یک باخت برای ملی پوشان دارت ایران مقابل مصر در رقابتهای جهانی
تیم ملی چهارنفره دارت مجازی آقایان و بانوان کشورمان در سومین دیدار خود در چارچوب رقابتهای دارت مجازی قهرمانی جهان مقابل تیم ملی مصر صاحب 7 برد و یک باخت شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، ملی پوشان کشورمان در بخش بانوان 3 پیروزی و یک شکست بدست آوردند بدین ترتیب که "مهشاد عوض زاده" دارنده مدال طلای دوبل جوانان جهان در سال 2017 دو برد سه برصفر مقابل "اومنیا سید" و "نادا محمود" دشت کرد و زهرا رجبی قهرمان ایران و دارنده مدال طلای مسابقات اوپن جهانی شیراز در سال 2019 برابر "نادا محمود" سه بریک مغلوب شد ولی با نتیجه سه بر یک "اومنیا سید" را شکست داد، این اولین باخت زهرا رجبی در این رقابتها است.
اما در بخش مردان تیم کشورمان 4 برد حیات بخش بدست آورد و جواد بیات قهرمان مسابقات اوپن جهانی شیراز در سال 2019 و همچنین علی عزیزی هرکدام با نتایج مشابه سه بر صفر از سد "علی حسن" و "عبدالوهاب خالد" عبور کردند.
تیم دارت مجازی آقایان و بانوان کشورمان که در گروه 2 مسابقات دارت مجازی قهرمانی جهان با تیمهای پاکستان،آفریقای جنوبی،مصر اسلواکی و هند همگروه است مقابل پاکستان 8 برد و برابر آفریقای جنوبی 3 برد و 5 باخت بدست آورد و در رویارویی با مصر صاحب 7 برد و یک شکست شد و در ادامه این رقابتها به مصاف اسلواکی و هند خواهند رفت.
گفتنی است مسابقات دارت مجازی قهرمانی جهان با حضور ۴۴ کشور جهان و در ۸ گروه بصورت انفرادی برگزار می شودکه در پایان مرحله گروهی و از هر گروه 4 نفر به مرحله حذفی راه خواهند یافت.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی