۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
جلسه آنلاین مسوولان انجمن راگبی ایران و جرج داناپل
رئیس بخش توسعه داوران آسیا:پیشرفت داوران ایرانی قابل توجه است
1399/07/20
جلسه آنلاین مسوولان انجمن راگبی ایران و جرج داناپل
رئیس بخش توسعه داوران آسیا:پیشرفت داوران ایرانی قابل توجه است
جلسه هماهنگي مسوولان انجمن راگبی ایران و رئیس توسعه داوري کنفدراسیون راگبی آسیا بصورت آنلاین برگزار شد که طی آن "جرج داناپل" از برنامه های این انجمن در بخش توسعه تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون انجمنهاي ورزشي، در این جلسه حسن میرزاقابیک رئیس انجمن راگبی، خانم ناهید بیارجمندی مسوول کمیته توسعه این انجمن، علی درفکی مدرس بين المللي و خانم زمانی مسوول هماهنگی داوران (بانوان) حضور داشتند.
ابتدا در خصوص برنامه ها بویژه توسعه داوري بانوان و آقايان راگبی کشورمان گزارشی ارائه شد و نمایندگان انجمن راگبی هریک به تشریح شرایط موجود پرداخته و راهکارهای لازم را ارائه دادند.
بر اساس این گزارش، رئیس انجمن راگبی با تاکید بر توانمندی داوران کشورمان از داناپل خواست که از آنها برای قضاوت بیشتر مسابقات آتی در عرصه آسیا استفاده شود.
سپس آقای داناپل در خصوص ارتقای سطح دانش داوران راگبی کشورمان موارد لازم را بیان کرد و علاقه مندی آنان را بمنظور پیشرفت های بیشتر، قابل توجه قلمداد نمود.
رئیس بخش توسعه داوري کنفدراسیون راگبی آسیا همچنین از تلاش‌های انجمن راگبی کشورمان تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد اینگونه جلسات تداوم داشته باشد.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی