۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
رویارویی تیم ملی دارت مجازی ایران مقابل آفریقای جنوبی/ برتری تیم بانوان،شکست تیم آقایان
1399/07/20

رویارویی تیم ملی دارت مجازی ایران مقابل آفریقای جنوبی/ برتری تیم بانوان،شکست تیم آقایان
تیم ملی دارت ایران در دومین دیدار خود در مسابقات مجازی قهرمانی جهان در مجموع دو بخش آقایان و بانوان مقابل آفریقای جنوبی صاحب سه برد و پنج باخت شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در رویایی بخش بانوان تیم دارت کشورمان صاحب سه برد و یک باخت شد بدین ترتیب که "زهرا رجبی" مقابل دو حریف خود "کریا اودایار" و "تانیا توماس" با نتایج مشابه سه برصفر به برتری رسید و دو پیروزی کسب کرد اما "مهشاد عوض زاده" برابر "تانیا توماس" به برد سه بر دو دست یافت ولی مقابل "کریا اودایار" 3 بر 2 مغلوب شد تا یک برد و یک باخت به ثبت برساند.
در رقابتهای مردان دو نماینده کشورمان توفیقی نداشتند و "جواد بیات" با حساب سه بر یک مقابل "ماسانده گدزا" و با نتیجه سه بر صفر برابر "استفانز دائمون" شکست خورد و "علی عزیزی" هم با نتیجه سه بر یک مقابل "استفانز دائمون" و برابر "ماسانده گدزا" با حساب سه بر صفر مغلوب شد.
بدین ترتیب تیم ملی دارت آقایان و بانوان ایران و در مجموع 8 مسابقه رو در رو با آفریقای جنوبی صاحب 3 برد و 5 باخت شد.
این در حالی است که زهرا رجبی با 5 برد متوالی از 5 مسابقه انفرادی بهترین عملکرد را در بین ملی پوشان کشورمان تا اینجای کار داشته است.
تیم ملی چهارنفره دارت آقایان و بانوان کشورمان که در مسابقه نخست از سد پاکستان عبور کرده بود در گروه 2 این رقابتها با تیمهای مصر، هند،پاکستان،اسلواکی و آفریقای جنوبی همگروه است که در ادامه این رقابتها به مصاف دیگر رقبای خود می رود که برنامه این بازیها بشرح زیر است:
۲۰ تا ۲۳ مهر ایران با مصر
۲۳ تا ۲۲۵ مهر ایران با اسلواکی
۲۶ تا ۲۸ مهر ایران با هند
گفتنی است مسابقات دارت مجازی قهرمانی جهان با حضور ۴۴ کشور جهان و در ۸ گروه بصورت انفرادی برگزار می شودکه در پایان مرحله گروهی و از هر گروه 4 نفر به مرحله حذفی راه خواهند یافت.
وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی