۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
سرپرست هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر خبر داد:
برنامه گسترده و برگزاری مسابقات رشته های مختلف بمناسبت هفته تربیت بدنی
1399/07/19
سرپرست هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر خبر داد:
برنامه گسترده و برگزاری مسابقات رشته های مختلف بمناسبت هفته تربیت بدنی
هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر بمناسبت هفته تربیت بدنی برنامه گسترده ای را با برگزاری مسابقات رشته های مختلف پیش بینی کرده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، خانم "مهین ویژه" سرپرست هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: در راستای تکریم و گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و در جهت توسعه رشته های تحت پوشش در نظر داریم مسابقات مختلفی را بصورت حضوری و آنلاین در چند رشته برگزار کنیم و برای این هدف جلساتی را با مسئولین کمیته های تحت پوشش برپا کرده ایم.
وی تصریح کرد: طبق برنامه پیش بینی شده در رشته های دارت،اسپوکس، جهت یابی و رشته های آبی نظیر جت اسکی، اسکی روی آب و موج سواری مسابقاتی را در دو بخش آقایان و بانوان و طی روزهای 27 مهر تا 2 آبان برگزار خواهیم کرد که رقابتهای دارت آقایان و بانوان و اسپوکس آقایان به ترتیب در روزهای 27 و 29 مهر بصورت آنلاین و مجازی برگزار می شود.
سرپرست هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر افزود: همچنین رقابتهای جهت یابی آقایان و بانوان روز 30 مهر در پارک شقاب و مسابقات جت اسکی، اسکی روی آب و موج سواری آقایان و بانوان روز 2 آبان در پارک تی وی بوشهر برگزار خواهد شد.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی