۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
نشست اعضای هیات ریسه و کمیته های تحت پوشش هیات انجمنهای ورزشی استان خراسان رضوی
1399/07/19

نشست اعضای هیات ریسه و کمیته های تحت پوشش هیات انجمنهای ورزشی استان خراسان رضوی
نشست هیات رییسه هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی با روسای کمیته‌های مختلف استانی به منظور برنامه ریزی برای گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون‌ انجمنهای ورزشی، هانیه امانی نایب رییس هیات استان در ابتدای این نشست ضمن قدردانی از تلاش کمیته‌ها در دوران کرونا و مجموعه فعالیتهای چند ماه اخیر به ذکر اهمیت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش پرداخت و را کمیته های استانی خواست در این راستا تلاش کنند.
وی در ادامه افزود: ورزش در خانه ، ساخت کلیپ کوتاه از حرکات ورزشی در منزل، پوسترهای پویش آگاهی بخش، مسابقه دارت با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و کلیپ های آموزشی رشته های زیر مجموعه و سایر برنامه‌های مجازی از اولویت های ماست که باید به شکلی خلاقانه از بستر فضای مجازی استفاده کنیم.
در ادامه هریک از هیات های استانی به ارایه گزارش عملکرد 6 ماهه خود و برنامه‌های هفته تربیت بدنی پرداختند.
محسن قهرمانی رییس هیات استان ضمن جمع بندی صحبتهای مطرح شده در جلسه‌، از کمیته‌های منتخب همچون دارت، راگبی، بیسبال، برای‌تونیک و... به دلیل اقدامات اخیر تشکر و قدردانی کرد.
وی در پایان گفت: ما ازاینکه کمک کنیم خوشحال میشویم اما شرایط مالی با توجه به تشدید وضعیت کرونا بدتر شده و ارزو میکنم شرایط آن نحوی پیش‌برود که لبخند بر لبان همه اعضای خانواده انجمن‌های ورزشی استان بنشیند.
از همه شما عزیزان میخواهم مسیله هفته تربیت بدنی و ورزش را جدی بگیرید و برای این مهم تلاش کنید
لازم به ذکر است این جلسه به منظور برنامه ریزی برای گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش که 27 مهر ماه لغایت 3 آبان ماه خواهد بود برگزار گردید.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی