۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
نشست مسئولان اقتصادی وزارت ورزش و جوانان و مدیران فدراسیون انجمنهای ورزشی
1399/06/25

نشست مسئولان اقتصادی وزارت ورزش و جوانان و مدیران فدراسیون انجمنهای ورزشی
نشست مسئولان اقتصادی وزارت ورزش و جوانان و مدیران فدراسیون انجمنهای ورزشی با هدف بررسی شرایط اقتصادی انجمنهای تحت پوشش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،در این جلسه که در سالن جلسات فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد نظریان مادونی رییس مرکز مشارکتها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزشی وزارت ورزش و جوانان به همراه کارشناسان این مرکز(قدمی،کلانتری و خوش اقبال)، محمدعلیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی،حلیم شرعی دبیر فدراسیون، خانم سارا حیدری مشاور عالی فدراسیون، سهراب آزاد رییس انجمن سپک تاکرا و عالمی رییس انجمن کریکت حضور داشتند.
بررسی ظرفیتهای درآمدزایی و مدلهای اقتصادی و مشارکت اسپانسرها و جذب منابع مالی در این نشست مورد بررسی قرار گرفت ضمن اینکه محمد علیپور با ارائه گزارشی از نحوه فعالیت انجمنهای تحت پوشش،تامین هزینه ها،ورود اسپانسرها و حامیان مالی و در مجموع مشکلات موجود در راه جذب منابع مالی انجمنهای ذیربط ارائه کرد.
در این جلسه همچنین مقرر شد که این مرکز اقتصادی نشست مشترکی با روسای انجمنهای تحت پوشش داشته باشند تا راهکارهای جذب و رفع موانع منابع مالی را مورد بررسی قرار دهند.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی