۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
بررسی فعالیت هیات انجمن های ورزشی استان سمنان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان
1399/04/09

بررسی فعالیت هیات انجمن های ورزشی استان سمنان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان
در نشست رئیس هیات انجمن های ورزشی استان سمنان با مدیرکل ورزش و جوانان استان فعالیت این هیات مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، رییس هیات انجمنهای ورزشی استان سمنان با اشاره به فعال شدن ۲۰ کمیته ورزشی در این هیات اظهار داشت: از ابتدای سالجاری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی نشست اعضای هیات رئیسه استان و شهرستان ها و کمیته های ورزشی برای برنامه ریزی بیشتر برگزار شده است.
"محمد بهرامی" با اشاره به برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی مجازی توسط کمیته های ورزشی این هیات از ابتدای سالجاری، تصریح کرد: اولین دوره مسابقات کشوری مجازی دارت بزرگسالان توسط کمیته دارت این هیات در خردادماه برگزار شد.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان سمنان با اشاره به گستردگی فعالیت ها و کمیته های ورزشی زیرمجموعه فدراسیون انجمن های ورزشی کشور، از برگزاری مجمع فدراسیون در تهران و ارایه پیشنهادات این هیات در راستای توسعه فعالیت های کمیته های ورزشی انجمن های ورزشی استان سمنان خبر داد.
وی با بیان اینکه کار کردن در هیات انجمن های ورزشی به علت تنوع رشته های ورزشی و سلیقه های مختلف، سخت و پیچیده است، تاکید کرد: در راستای توسعه و گسترش هرچه بیشتر رشته های هیات انجمن های ورزشی، مسئولین و ارکان تمامی کمیته هایی که فعالیت کمتری در گذشته داشته اند تغییر کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: نشست هیات رئیسه این هیات با مسئول و ارکان کمیته های ورزشی به صورت هفتگی برگزار می گردد.
بهرامی با اشاره به اینکه این استان در برخی کمیته های ورزشی در سطح کشور از جایگاه خوبی برخوردار است، تصریح کرد: در برخی از رشته‌های ورزشی مثل ورزش‌های هوایی می‌توان با سرمایه‌گذاری اندک از هر جای ایران و جهان گردشگر جذب کرد و هیات انجمن‌های ورزشی بهترین بستر برای ایجاد توریسم ورزشی است.
در این نشست همچنین "مجتبی جانعلی" مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن تمجید از فعالیتهای مستمر هیات انجمنهای ورزشی اعلام کرد از این هیات و کمیته های تحت پوشش حمایت و پشنیبانی لازم صورت خواهد گرفت.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی