۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
تمرینات منظم و مستمر خلبانان استان سمنان برای حضور در مسابقات کشوری
1399/04/07

تمرینات منظم و مستمر خلبانان استان سمنان برای حضور در مسابقات کشوری
مسئول کمیته ورزش های هوایی هیات انجمن های ورزشی استان سمنان از برگزاری اردوهای تمرینی خلبانان پاراگلایدر برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، مهدی صفائیان در حاشیه تمرین پرواز مسافت خلبانان باشگاه ورزش های هوایی ققنوس سمنان از بام سمنان گفت: در این اردوی تمرینی خلبانان تهرانی نیز مشارکت داشتند و ۸ خلبان از سایت شهید صفائیان بام سمنان تا شهمیرزاد و برعکس پرواز مسافت را تجربه کردند.
به گفته وی، کمیته ورزش های هوایی میزبان خلبانان تهرانی در اردوی تمرینی پرواز مسافت بود که در حال حاضر خانم فاطمه نوری به عنوان تنها خلبان زن در اردو پرواز کرد.
مهدی صفائیان خاطرنشان کرد: این تمرین از سمنان به شهمیرزاد، فولادمحله، چشمه علی و دامغان و شاهرود برنامه ریزی شده بود که با توجه به شرایط جوی در مسیر سمنان به شهمیرزاد اجرا شد.
مسئول کمیته ورزش های هوایی استان سمنان با اشاره به اجرای چند اردوی تمرینی دیگر ابراز امیدواری کرد با برگزاری این اردوهای تمرینی خلبانان این استان بتوانند در مسابقات کشوری و سراسری موفق ظاهر شوند.
به گفته وی، شرایط آب و هوایی سمنان از اردوهای تمرینی سخت برای خلبانان دیگر استان ها مناسب است و این کمیته با میزبانی از دیگر خلبانان استان های کشور زمینه انتقال و کسب تجربه برای خلبانان استان سمنان را فراهم می کند.
صفائیان یاد آور شد: تاکنون چندین بار مسافت سمنان، فیروزکوه، دماوند، لواسانات و برعکس در اردوهای تمرینی پرواز مسافت توسط این کمیته ورزشی اجرا شده است.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی