۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
به مناسبت روز المپیک؛ IOC ورزشکاران را به چالش می کشد
1399/03/27

به مناسبت روز المپیک؛ IOC ورزشکاران را به چالش می کشد
کمیته ملی المپیک در نظر دارد  مسابقه ملی قهرمانان را در چالشی 45 ثانیه ای که از سوی کمیته بین المللی المپیک جهت گرامیداشت روز المپیک برای ورزشکاران  مطرح گردید را برگزار نماید.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این چالش قهرمانان عزیز می بایست 3 حرکت شنا،لانج پرشی و برپی که هر کدام 15 ثانیه پشت سر هم  بر اساس دستورالعمل ارائه شده انجام  و پس از ضبط از طریق تلفن همراه(تصاویرشفاف، روشن و افقی باشد)  آنرا به آدرس   شبکه های اجتماعی آی دی
 اینستاگرام Olympic.ir
 تلگرام olympic_ir@
 ایمیل Olympiciran.ir@gmail.com
تا پایان روز دوشنبه دوم تیر ماه ارسال نمایند.
بدیهی است افرادی که بتوانند در مدت فوق بیشترین تکرار را انجام دهند حائز رتبه های اول تا سوم شده و موفق به مدریافت جوایز نقدی گردند.
تصاویر ارسالی قهرمانان عزیز پس از تایید نهایی برای کمیته بین المللی المپیک ارسال می شود.
دستورالعمل اجرای حرکات :
1- شنا :  دست ها و پاها به اندازه عرض شانه ها باز شود و بدن در یک راستای مستقیم تا نزدیک زمین پایین آمده و تا صاف شدن دست ها بالا بیایید.
2  – لانج پرشی : پاها خود را به صورت حرکت لانج دو برابر عرضه شانه باز کنید، سپس با یک پرش جای پاها را عوض کنید و در هنگام فرود زانوی پای عقب را تا نزدیک زمین پایین بیاورید.
3 -  برپی ( شنا رفتن و بلافاصله تبدیل به پرش عمودی در جا ) بلا فاصله از حالت ایستاده با پرت کردن پاها به عقب به حالت شنا قرار بگیرید و سینه خود را تا نزدیکی زمین پایین بیاورید، سپس بلافاصله بلند شوید و یک پرش درجا عمودی انجام دهید.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی