۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
برگزاری ۹ جلسه آموزش سراسری اسپوکس بصورت آنلاین
1399/02/17

برگزاری ۹ جلسه آموزش سراسری اسپوکس بصورت آنلاین
از سوی انجمن اسپوکس کشور و در راستای پویش ورزش در خانه آموزش و آزمون ارنقای فنی بصورت آنلاین و مجازی برای هنرجویان و علاقه مندان به این رشته در سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌ فدراسیون انجمنهای ورزشی، "محمدرضا هاشم پور پاشاکی" رییس انجمن اسپوکس کشور با بیان این مطلب اظهار داشت: برای تداوم و استمرار فعالیتهای اسپوکس به جهت تعطیلی باشگاهها و لزوم تمرین و آموزش اسپوکس کاران در کشور تصمیم به برگزاری کلاسهای آموزشی گرفتیم و تاکنون ۹ جلسه مستمر آزمون و آموزش ویدئویی و آنلاین با مشارکت نمایندگان استانهای گیلان، مازندران، قزوین و اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار کردیم ضمن اینکه ورزشکاران این رشته در سراسر کشور با تهیه و ارسال فیلمهایی از تمرینات فشرده و روزانه خود در خانه از آماده سازی خود در این شرایط ویژه خبر دادند.
وی تصریح کرد: همچنین برگزاری کلاسهای توجیهی داوری و مربیگری آنلاین را هم در دستور کار داریم که این دوره ها را هم آغاز کرده ایم.
رییس انجمن اسپوکس کشور از فشردگی برنامه های این انجمن در سال جاری خبر داد و اذعان داشت: امسال سال پرترافیکی داریم چرا که باید مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آقایان و بانوان، سومین دوره لیگ اقایان و اولین‌دوره لیگ بانوان‌را برگزار کنیم.
وی ادامه داد: در سال ۹۹ دو برنامه مهم بین المللی هم در برنامه داریم، مسابقات قهرمانی آسیا و رقابتهای قهرمانی جهان که باتوجه به بحران کرونا باید صبر کرده و شرایط را بررسی کنیم و تصمیم لازم را اتخاذ نماییم.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی