۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان:
توسعه رشته های تحت پوشش و ایجاد فضاهای اختصاصی مهمترین هدف ما است
1399/02/16
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان:
توسعه رشته های تحت پوشش و ایجاد فضاهای اختصاصی مهمترین هدف ما است
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان گفت: برای توسعه و تعمیم رشته های تحت پوشش نیاز مبرم به فضاهای اختصاصی داریم که این مهم از ضروری ترین اهداف ما بشمار می آید.
"جعفر رمضانی" در گفت و گو با سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی با بیان این مطلب اظهار داشت: بنده از شهریور سال گذشته مسئولیت هیات زنجان را عهده دار شدم و طی این حدود ۹ ماه تلاش کردیم که به رشته های تحت پوشش سر و سامان بدهیم و در ابتدا دفتر هیات انجمنهای ورزشی را در زنجان راه اندازی کردیم تا محلی برای تشکیل ستاد اجرایی کار داشته باشیم.
وی افزود: طی این مدت کوتاه رشته های کیک بوکسینگ و موی تای را راه اندازی کردیم و اکنون رشته های دیگری مثل جهت یابی، دارت، راگبی، سپک تاکرا، طناب کشی، فوتبال رومیز، ورزشهای هوایی و پارکور را تحت پوشش داریم و مسلما برای توسعه رشته های دیگر برنامه داریم.
رمضانی ایجاد مکان و فضاهای اختصاصی را بسیار مهم خواند و اذعان داشت: برای پوشش رشته های سالنی یک سالن را از اداره کل ورزش و جوانان گرفتیم و شرایط را برای تمرین و مسابقات رشته های سالنی مهیا نمودیم ضمن اینکه بزودی یک سالن اختصاصی برای راه اندازی خانه دارت و فوتبال رومیز درنظر خواهیم گرفت.
وی تصریح کرد: همچنین برای راه‌اندازی رشته های آبی مثل اسکی روی آب و جت اسکی مذاکراتی با مسئولان گردشگری استان به جهت استفاده از دریاچه منطقه تفریحی "بوران" داشته ایم.
رمضانی درباره امکانات میزبانی از رشته های مختلف فدراسیون‌انجمنهای ورزشی گفت: زنجان‌به لحاظ شرایط اقلیمی و آب و هوایی مناسب بخصوص در تابستان می تواند پذیرای مسابقات مختلف کشوری باشد، سال گذشته لیگ و مسابقات قهرمانی کشور سپک تاکرا را میزبانی کردیم و قطعا در سالجاری پذیرای دیگر رشته ها مثل دارت که ظرفیت و پتانسیل مناسبی در زنجان دارد خواهیم‌‌ بود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی