۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
مسایقات دارت جام فجر... کارکنان دولت در آذربايجان غربي
1398/11/21

مسایقات دارت جام فجر... کارکنان دولت در آذربايجان غربي
مسابقات دارت کارکنان دولت جام فجر در دوبخش آقایان وبانوان در استان آذربایجان‌غربی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمنهای ورزشی استان آذربایجان غربی، درده آقایان، تیم سازمان آب منطقه ای و در بخش بانوان تیم اداره کل ورزش و جوانان به مقام نخست رسیدند.
رقابتهای آقایان با حضور تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی، سازمان اب منطقه‌ای، تامین اجتماعی، دارایی، اداره کل ورزش و جوانان به دو صورت تیمی و انفرادی برگزار شد.
در پایان این رقابتها پس از برگزاری ۴۲ بازی تیم سازمان اب منطقه ای متشکل از فریدون خانبابایی، محمد اشرفی، حسن محرم زاده و میثم عاشوری مقام نخست را کسب کرد.
تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی متشکل از محمد هاشم زاده،شهرام صیادی، جواد متقی و جواد شیرامینی به مقام دوم رسید.
تیم دارت تامین اجتماعی نیز در جایگاه سوم ایستاد.
در رقابتهای انفرادی نیز میثم عاشوری از سازمان ای منطقه ای با شکست تمامی حریفان مقام قهرمانی را کسب کرد و حسن محرم زاده از سازمان اب منطقه ای در جایگاه دوم ایستاد و محمد هاشم زاده از علوم پزشکی به مقام سوم رسید.
مراسم اهدا حکم و مدال مقام اوران باحضور مسئولین اهدا شد.
بر اساس این گزارش، مسایقات بانوان با حضور تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی، سازمان اب منطقه‌ای، گمرک،جهاد کشاورزی، دارایی و اداره کل ورزش و جوانان به دو صورت تیمی و انفرادی برگزار شد.
در پایان این رقابتها پس از برگزاری 48 بازی تیم اداره کل ورزش و جوانان مقام نخست را کسب کرد.
تیم دارت جهاد کشاورزی به مقام دوم رسید و تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی در جایگاه سوم ایستاد.
در رقابتهای انفرادی نیز فریبا زاهدی از اداره کل ورزش و جوانان با شکست تمامی حریفان مقام قهرمانی را کسب کرد و سعیده خوشبخت از دانشگاه علوم پزشکی در جایگاه دوم ایستاد و نسیم حاجی زاده از جهاد کشاورزی به مقام سوم رسید.
در مراسم اختتامیه این رقابتها حکم و مدال مقام اوران باحضور سیمین ایرجی نائب رییس بانون هیات انجمن‌های ورزشی استان، امید باراندوزی دبیر هیات استان، فریدون خانبابایی رییس کمیته دارت ارومیه و شادی نقی زاده نایب رییس کمیته دارت اهدا شد.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی