۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
نشست سالیانه هیات انجمنهای ورزشی استان خراسان رضوی
محسن قهرمانی : مرهون زحمات شهرستان‌های تابعه هستیم
1398/09/09
نشست سالیانه هیات انجمنهای ورزشی استان خراسان رضوی
محسن قهرمانی : مرهون زحمات شهرستان‌های تابعه هستیم
محسن قهرمانی رئیس هیات انجمنهای ورزشی استان خراسان رضوی در نشست سالیانه این هیات گفت..مرهون تلاش قابل ستایش دوستان در شهرستان های تابعه هستیم.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌رضوی، نشست سالیانه هیات انجمن‌های ورزشی استان با حضور هیات رئیسه، روسای انجمن‌ها و روسای شهرستانها و کمیته ها برگزار شد.
در ابتدای این نشست هانیه امانی، نایب رییس هیات به ارائه گزارشی از عملکرد استان در سال ٩٨ پرداخت و حضور ۵٠ ملی پوش و مربیان متعدد آقا و بانو در رشته های سپک تاکرا، راگبی، سافت بال و بیس‌بال، کریکت، دارت و... را یکی از افتخارات هیات استان دانست.
وی همچنین به اضافه شدن رشته های جدید موی تای و رزم آوران و جداشدن رشته های ساواته، او اسپرت و ورزش‌های الکترونیک اشاره کرد و از مسئولین شهرستان ها خواست در امر آموزش و برگزاری کارگاه ها با مشارکت انجمن‌های استانی کوشا باشند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌رضوی در پایان سال، همچون دوسال گذشته رتبه اول فدراسیون کشوری را کسب کند.

در ادامه محسن قهرمانی، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان نیز ضمن تشکر از مسئولین شهرستان ها و روسای انجمنها به منظور حضور در جلسه به بیان مسائل و مشکلات پیش روی هیات پرداخت و تلاش تمامی اعضای خانواده انجمن‌های ورزشی استان را در بهبود این موانع و مشکلات موثر دانست.
وی همچنين گفت‌: با توجه به مشکلات اقتصادی از هیچ اعزامی دریغ نکرده ایم؛ جادارد از زحمات خانم امانی و آقای فیضی که بخش زیادی از کار را برعهده دارند تشکر کنم.
وی در ادامه افزود: از چند شهرستان تشکر ویژه دارم که همیشه پای کار بودند و بدون شک اگر شهرستانها نباشند هیات انجمن‌های ورزشی موفق نخواهد بود.

قه3 در پایان خطاب به روسای شهرستان هایی همچون کلات و چناران از آنها خواست با توجه به شرایط خوب آب وهوایی که دارند در رشته های هوایی و آبی فعال تر باشند تا ورزشکاران استان برای تمرین خود به شمال کشور نروند.
در ادامه مسئولین هریک از کمیته های استانی و انجمن‌های شهرستان‌ها به بیان دغدغه های خود پرداخته و مهمترین نقاط قوت و ضعف مجموعه ذیربط خود را بیان نموده و راهکارهای لازم را ارائه دادند.
در بخش دیگر این مراسم از ۶ شهرستان فعال هیات، شهرستانهای قوچان، تربت حیدریه، سبزوار، نیشابور،کلات و خواف تقدیر و تشکر به عمل آمد. همچنین به منظور اشاعه و گسترش ورزش دارت در شهرستان‌ها، به ۵ شهرستان سبزوار، چناران، بردسکن، گلبهار، قوچان، تخته و صفحه حرفه ای  دارت اهدا شد.
لازم به ذکر است نشست سالیانه هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌رضوی، در تالار الماس کوهسنگی برگزار شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی