۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ بهمن
برگزاری کلاس توجیهی داوری و مراسم قرعه کشی مسابقات اسپوکس قهرمانی کشور در اردبیل
1398/08/08

برگزاری کلاس توجیهی داوری و مراسم قرعه کشی مسابقات اسپوکس قهرمانی کشور در اردبیل
کلاس توجیهی داوری اسپوکس برای داوران حاضر در مسابقات قهرمانی کشور_ انتخابی تیم ملی و همچنین قرعه کشی این رقابتها شب گذشته در اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در دوره توجیهی داوری که با تدریس محمدرضا هاشم پور پاشاکی رییس انجمن اسپوکس کشور و در سالن مجموعه ورزشی حسین رضازاده اردبیل برگزار شد، ۱۸ داور خانم و ۱۸ داور مرد و مجموعا ۳۶ داور حاضر در این رقابتها از استانهای مختلف کشور آخرین قوانین و متد جدید داوری اسپوکس را مرور کردند و نحوه امتیاز دهی و مدیریت داوری را بطور دقیق فرا گرفتند.
همچنین مراسم قرعه کشی و گروه بندی رقابتهای بخش مردان هم توسط فرنام پوروحدانی و محمدرضا ایزدیار مسئولان کمیته مسابقات انجمن و با حضور سرپرستان تیمهای حاضر برگزار شد.
این‌ مراسم با حضور مهندس منوچهر محسنی دبیر انجمن اسپوکس کشور، خانم بهاره آبستان نایب رییس بانوان انجمن اسپوکس کشور و خانم خدیجه لطفی دیلمی رییس کمیته فنی بانوان اسپوکس کشور برگزار شد.
گفتنی است سومین دوره مسابقات اسپوکس قهرمانی کشور_ انتخابی تیم ملی از صبح امروز چهارشنبه ۸ آبان و با مسابقات بخش آقایان استارت خواهد خورد.
در این رقابتها ۳۴۵ ورزشکار از ۱۵ استان کشور در دو بخش آقایان و بانوان و در ۳ ماده آکیناکه تک، آکیناکه دوبل و سوسر و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان ، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان مبارزه خواهند کرد.
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی