خانه / اخبار / تربیت بدنی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با همکاری انجمن کریکت برگزار می کند

تربیت بدنی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با همکاری انجمن کریکت برگزار می کند

photo_2015-10-11_22-48-24

دوره توجیهی کریکت ویژه بانوان و آقایان

تربیت بدنی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با همکاری انجمن کریکت یک دوره کلاس توجیهی ویژه بانوان و آقایان را در آبانماه سال جاری برگزار می کند .

به گزارش روابط عمومی انجمن کریکت : این کلاس در تاریخ ۱۳ آبانماه در دانشکده هوا فضا این دانشگاه  برگزار می شود و علاقمندان تا ششم ماه آینده فرصت دارند تا برای حضور درآن ثبت نام نمایند .

در این زمینه خانم “هدا محمد جعفر ” دبیر انجمن کریکت گفت : در نشستی که با دکتر هنرور رئیس تربیت بدنی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی داشتیم مقررگردید با توجه به علاقمندی و استقبال این دانشگاه جهت ورود این رشته در بین دانشجویان و علاقمندان این را کلاس به میزبانی آن دانشگاه برگزار  نماییم .وی افزوده کلاس مذکور در هر دو بخش بانوان و آقایان بصورت آزاد برگزار می شود تا بزودی زمینه ورود رشته کریکت به این دانشگاه هموار شود و این رشته در میان دانشجویان شروع به فعالیت کند.

وی اضافه نمود از دیگر برنامه های این انجمن در بخش معرفی و آشنایی در جهت توسعه این رشته در سطح دانشگاههاو نهادهای آموزشی و مدارس مکاتبه و رایزنی با مسئولان ذیربط است . هم اکنون در حال مکاتبات هستیم تا بتوانیم این رشته مهیج و پرطرفدار را با همکاری و حمایت معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ،دانشگاه آزاد اسلامی و تربیت بدنی دانشگاه تهران در واحدهای یاد شده فعال کنیم .

 

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

  طی حکمی از سوی رئیس انجمن کریکت کشور آقای رسول گرگیج به عضویت هئیت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *