خانه / اخبار / تربیت بدنی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با همکاری انجمن کریکت برگزار می کند

تربیت بدنی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با همکاری انجمن کریکت برگزار می کند

photo_2015-10-11_22-48-24

دوره توجیهی کریکت ویژه بانوان و آقایان

تربیت بدنی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با همکاری انجمن کریکت یک دوره کلاس توجیهی ویژه بانوان و آقایان را در آبانماه سال جاری برگزار می کند .

به گزارش روابط عمومی انجمن کریکت : این کلاس در تاریخ ۱۳ آبانماه در دانشکده هوا فضا این دانشگاه  برگزار می شود و علاقمندان تا ششم ماه آینده فرصت دارند تا برای حضور درآن ثبت نام نمایند .

در این زمینه خانم “هدا محمد جعفر ” دبیر انجمن کریکت گفت : در نشستی که با دکتر هنرور رئیس تربیت بدنی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی داشتیم مقررگردید با توجه به علاقمندی و استقبال این دانشگاه جهت ورود این رشته در بین دانشجویان و علاقمندان این را کلاس به میزبانی آن دانشگاه برگزار  نماییم .وی افزوده کلاس مذکور در هر دو بخش بانوان و آقایان بصورت آزاد برگزار می شود تا بزودی زمینه ورود رشته کریکت به این دانشگاه هموار شود و این رشته در میان دانشجویان شروع به فعالیت کند.

وی اضافه نمود از دیگر برنامه های این انجمن در بخش معرفی و آشنایی در جهت توسعه این رشته در سطح دانشگاههاو نهادهای آموزشی و مدارس مکاتبه و رایزنی با مسئولان ذیربط است . هم اکنون در حال مکاتبات هستیم تا بتوانیم این رشته مهیج و پرطرفدار را با همکاری و حمایت معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ،دانشگاه آزاد اسلامی و تربیت بدنی دانشگاه تهران در واحدهای یاد شده فعال کنیم .

 

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

سرپرست کمیته کریکت استان گلستان منصوب شد

  طی حکمی از سوی محمد حسن عالمی رییس انجمن کریکت ، سرپرست جدید کمیته ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *