خانه / اخبار / عالمی : بسط و گسترش کریکت بدون مربیان و داوران آبدیده میسر نیست

عالمی : بسط و گسترش کریکت بدون مربیان و داوران آبدیده میسر نیست

index

نگاهی به کلاس مربیگری کریکت در اراک
عالمی : بسط و گسترش کریکت بدون مربیان و داوران آبدیده میسر نیست

توجه به مقوله آموزش و بالا بردن ضریب تجربه و دانش مربیان در دنیای امروزی ورزش از جایگاه رفیعی برخوردار است که می تواند برگ برنده برای رشته های مختلف ورزشی باشد .
خوشبختانه این آیتم در فدراسیون انجمن های ورزشی مرتبه ای بالا دارد که برگزاری دوره های مختلف برای مربیان و داوران در رشته های تحت پوشش از آن جمله است .اخیرا کلاس مربیگری کریکت ویژه آقایان و بانوان با حضور ۳۰ مربی در اراک برگزار شد که به گفته مسئولان انجمن این رشته ، درسهای گرانبهایی در برداشت و کنفدراسیون کریکت آسیا از برگزاری آن به نیکی یاد کرد.

این کلاس مربیگری درجه سه با تلاش و همت هیات انجمن های ورزشی استان مرکزی و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان این استان در اراک برگزار گردید که ” یوسفعلی رییسی ” مدرس و مربی آسیایی کار تدریس را برعهده داشت.

این کلاس سه روزه در دو آیتم تئوری و عملی برگزار شد که در دو روز پایانی ، سیروس عالمی رییس انجمن کریکت نیز از نزدیک شاهد برگزاری آن بود.

عالمی در خصوص برگزاری این دوره به سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی گفت : کلاس مذکور با مجوز کنفدراسیون کریکت آسیا برگزار شد و حضور اقای رییسی بعنوان مدرس ، بسیار آموزنده و موثر بود.

وی افزود: انگیزه و اراده شرکت کنندگان خانم و آقا در این کلاس قابل توجه بود و ما در صدد هستیم اینگونه کلاسها را در دوره های مختلف برگزار کنیم تا تجربه و دانش مربیان و داوران را مضاعف نماییم

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

سرپرست کمیته کریکت استان گلستان منصوب شد

  طی حکمی از سوی محمد حسن عالمی رییس انجمن کریکت ، سرپرست جدید کمیته ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *