خانه / اخبار / عالمی : بسط و گسترش کریکت بدون مربیان و داوران آبدیده میسر نیست

عالمی : بسط و گسترش کریکت بدون مربیان و داوران آبدیده میسر نیست

index

نگاهی به کلاس مربیگری کریکت در اراک
عالمی : بسط و گسترش کریکت بدون مربیان و داوران آبدیده میسر نیست

توجه به مقوله آموزش و بالا بردن ضریب تجربه و دانش مربیان در دنیای امروزی ورزش از جایگاه رفیعی برخوردار است که می تواند برگ برنده برای رشته های مختلف ورزشی باشد .
خوشبختانه این آیتم در فدراسیون انجمن های ورزشی مرتبه ای بالا دارد که برگزاری دوره های مختلف برای مربیان و داوران در رشته های تحت پوشش از آن جمله است .اخیرا کلاس مربیگری کریکت ویژه آقایان و بانوان با حضور ۳۰ مربی در اراک برگزار شد که به گفته مسئولان انجمن این رشته ، درسهای گرانبهایی در برداشت و کنفدراسیون کریکت آسیا از برگزاری آن به نیکی یاد کرد.

این کلاس مربیگری درجه سه با تلاش و همت هیات انجمن های ورزشی استان مرکزی و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان این استان در اراک برگزار گردید که ” یوسفعلی رییسی ” مدرس و مربی آسیایی کار تدریس را برعهده داشت.

این کلاس سه روزه در دو آیتم تئوری و عملی برگزار شد که در دو روز پایانی ، سیروس عالمی رییس انجمن کریکت نیز از نزدیک شاهد برگزاری آن بود.

عالمی در خصوص برگزاری این دوره به سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی گفت : کلاس مذکور با مجوز کنفدراسیون کریکت آسیا برگزار شد و حضور اقای رییسی بعنوان مدرس ، بسیار آموزنده و موثر بود.

وی افزود: انگیزه و اراده شرکت کنندگان خانم و آقا در این کلاس قابل توجه بود و ما در صدد هستیم اینگونه کلاسها را در دوره های مختلف برگزار کنیم تا تجربه و دانش مربیان و داوران را مضاعف نماییم

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

  طی حکمی از سوی رئیس انجمن کریکت کشور آقای رسول گرگیج به عضویت هئیت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *