خانه / اخبار / برگزاری کلاس داوری کریکت بانوان کشور از زبان خانم ” هدی محمدجعفر”دبیر انجمن کریکت

برگزاری کلاس داوری کریکت بانوان کشور از زبان خانم ” هدی محمدجعفر”دبیر انجمن کریکت

برگزاری کلاس داوری کریکت بانوان کشور از زبان خانم ” هدی محمدجعفر”

مقوله آموزش دراولویت برنامه های ماست / انگیزه و انرژی شرکت کنندگان امیدوار کننده بود

نایب رییس و دبیر انجمن کریکت کشوربا تاکید بر اینکه مقوله آموزش در این انجمن در اولویت برنامه ها قرار دارد ، گفت : کلاس داوری بانوان که اخیراً در تهران برگزار شد ، پربار و قابل توجه بود و انگیزه و انرژی شرکت کنندگان ، ما را امیدوار کرد.

وی افزود: این کلاس در مجتمع یاس تهران و باحضور داورانی از استانهای لرستان ، یزد ، فارس ، کرمانشاه ، خراسان شمالی و تهران برگزار شد. و شرکت کنندگان در این کلاس در بخش داوری و اسکورینگ آخرین قوانین مقررات را فرا گرفتند که در مجموع جالب توجه و موثر بود.

خانم محمد جعفر در ادامه اظهار داشت : خانم نرگس لفوتی مدرس درجه یک آسیا ، در بخش داوری و آقای بابک کمالی نیز مباحث اسکورینگ را به داوران آموزش دادند .

نایب رییس و دبیر انجمن کریکت با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این کلاس ، شناخت و انتخاب داوران برای قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور است ، افزود: بنا داریم مجددا کلاس اموزشی داوران را برای بانوان علاقه مند و اکتیو برگزار کنیم و در آینده نیز چنین کلاسهایی را برای مربیان نیز خواهیم داشت .

وی در پایان ضمن تشکر از تعامل روسای هیات های انجمن های ورزشی و مسئولین کمیته های کریکت استانها گفت : تلاش ما این است که بتوانیم با هماهنگی با هیات های استانها در این راستا قدمهای موثری برداریم و جا دارد که از حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و سیروس عالمی رییس انجمن کریکت از توجه خاص به کریکت بانوان تشکر ویژه داشته باشم . همچنین از آقای سهراب آزاد رئیس انجمن سپک تاکرا کشور که در امر برگزاری این کلاس انجمن کریکت را یاری نمود سپاسگزاری نمود . کلاس مذکور در تاریخهای ۱۸ و ۱۹ شهریورماه در تهران برگزار گردید …. اسامی شرکت کنندگان در کلاس ندا ریسمانچیان (یزد ) سیده زهرا هاشمی و سیده مریم هاشمی ، مرجان مشکل گشا و سمیرا فرهام کیا ( فارس ) الهام خوارزمی ،الهه فتحی ( تهران ) مینا دلفان ، سحر حیدری ( کرمانشاه ) صدیقه منصوری (لرستان ) مهسا پهلوان ( خراسان شمالی )

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

سرپرست کمیته کریکت استان گلستان منصوب شد

  طی حکمی از سوی محمد حسن عالمی رییس انجمن کریکت ، سرپرست جدید کمیته ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *