خانه / اخبار / برگزاری کلاس داوری کریکت بانوان کشور از زبان خانم ” هدی محمدجعفر”دبیر انجمن کریکت

برگزاری کلاس داوری کریکت بانوان کشور از زبان خانم ” هدی محمدجعفر”دبیر انجمن کریکت

برگزاری کلاس داوری کریکت بانوان کشور از زبان خانم ” هدی محمدجعفر”

مقوله آموزش دراولویت برنامه های ماست / انگیزه و انرژی شرکت کنندگان امیدوار کننده بود

نایب رییس و دبیر انجمن کریکت کشوربا تاکید بر اینکه مقوله آموزش در این انجمن در اولویت برنامه ها قرار دارد ، گفت : کلاس داوری بانوان که اخیراً در تهران برگزار شد ، پربار و قابل توجه بود و انگیزه و انرژی شرکت کنندگان ، ما را امیدوار کرد.

وی افزود: این کلاس در مجتمع یاس تهران و باحضور داورانی از استانهای لرستان ، یزد ، فارس ، کرمانشاه ، خراسان شمالی و تهران برگزار شد. و شرکت کنندگان در این کلاس در بخش داوری و اسکورینگ آخرین قوانین مقررات را فرا گرفتند که در مجموع جالب توجه و موثر بود.

خانم محمد جعفر در ادامه اظهار داشت : خانم نرگس لفوتی مدرس درجه یک آسیا ، در بخش داوری و آقای بابک کمالی نیز مباحث اسکورینگ را به داوران آموزش دادند .

نایب رییس و دبیر انجمن کریکت با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این کلاس ، شناخت و انتخاب داوران برای قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور است ، افزود: بنا داریم مجددا کلاس اموزشی داوران را برای بانوان علاقه مند و اکتیو برگزار کنیم و در آینده نیز چنین کلاسهایی را برای مربیان نیز خواهیم داشت .

وی در پایان ضمن تشکر از تعامل روسای هیات های انجمن های ورزشی و مسئولین کمیته های کریکت استانها گفت : تلاش ما این است که بتوانیم با هماهنگی با هیات های استانها در این راستا قدمهای موثری برداریم و جا دارد که از حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و سیروس عالمی رییس انجمن کریکت از توجه خاص به کریکت بانوان تشکر ویژه داشته باشم . همچنین از آقای سهراب آزاد رئیس انجمن سپک تاکرا کشور که در امر برگزاری این کلاس انجمن کریکت را یاری نمود سپاسگزاری نمود . کلاس مذکور در تاریخهای ۱۸ و ۱۹ شهریورماه در تهران برگزار گردید …. اسامی شرکت کنندگان در کلاس ندا ریسمانچیان (یزد ) سیده زهرا هاشمی و سیده مریم هاشمی ، مرجان مشکل گشا و سمیرا فرهام کیا ( فارس ) الهام خوارزمی ،الهه فتحی ( تهران ) مینا دلفان ، سحر حیدری ( کرمانشاه ) صدیقه منصوری (لرستان ) مهسا پهلوان ( خراسان شمالی )

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

  طی حکمی از سوی رئیس انجمن کریکت کشور آقای رسول گرگیج به عضویت هئیت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *