خانه / اخبار / مراسم پایانی کریکت سه جانبه تهران / محمد علیپور: تعامل بین المللی در انجمن کریکت قابل تحسین است /خطه مستعد سیستان و بلوچستان پایتخت کریکت ایران است

مراسم پایانی کریکت سه جانبه تهران / محمد علیپور: تعامل بین المللی در انجمن کریکت قابل تحسین است /خطه مستعد سیستان و بلوچستان پایتخت کریکت ایران است

ViewThumbImage.aspx

رییس فدراسیون انجمن های ورزشی ضمن تشکر از تلاش و زحمات مسوولان انجمن کریکت در برگزاری مطلوب تورنمنت سه جانبه در تهران گفت : حضور تیم CRAIGENGOWER انگلیس در این مسابقات جالب توجه بود و قطعا اینگونه مراودات و تعامل بین المللی می تواند در بسط و گسترش کریکت در کشورمان موثر باشد.
محمد علیپور درمراسم اختتامیه این رقابتها که باحضور اعضا و مسوولان تیم CRAIGENGOWER انگلیس، اعضای تیم منطقه آزاد چابهار ، دلداده مهربان دبیر این فدراسیون، سیروس عالمی سرپرست انجمن کریکت، بیژن شیری دبیر شورای راهبردی ورزش مناطق آزاد کشور، حسن میرزا آقابیک و سهراب آزاد روسای انجمنهای راگبی و سپک تاکرا، عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب، هدی محمد جعفر دبیر و نایب رئیس بانوان انجمن کریکت، آرمین صالحی مسئول بین الملل انجمن کریکت، جمعی از پیش کسوتان این رشته و همچنین مستشار نظامی پاکستان برگزار شد ، برگزاری این مسابقات را بفال نیک گرفت .

وی افزود: خوشبختانه تعامل بین المللی در انجمن کریکت موفقیت آمیز است و جا دارد از مسوولان این انجمن و تلاشگرانی که در برگزاری این مسابقات سه جانبه زحمت کشیدند ، تشکر کنم .

علیپور همچنین به اعضای تیم CRAIGENGOWER انگلیس در تهران خیرمقدم گفت و تصریح کرد : امید است که به اعضا و مسوولان این تیم در مدت اقامت آنان در کشورمان ، خوش بگذرد و آنها از میهمان نوازی ایرانی ها لذت ببرند. ضمن اینکه تعامل و مراودات با تیم های مطرح را یکی از بهترین راهکارها برای ارتقا سطح دانش بازیکنان ، مربیان و داوران می دانم .

رییس فدراسیون انجمن های ورزشی همچنین به تیم منطقه آزاد چابهار بخاطر کسب عنوان قهر مانی تبریک گفت و افزود: خوشبختانه کریکت در خطه مستعد سیستان و بلوچستان حرکت روبه جلو دارد و باید این منطقه را پایتخت کریکت کشورمان دانست . من از قهرمانی این تیم خوشحال هستم و امیدوارم که بتوانیم در راه موفقیت بیش از پیش کریکت در این استان ، آستین همت بالا بزنیم .

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

  طی حکمی از سوی رئیس انجمن کریکت کشور آقای رسول گرگیج به عضویت هئیت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *