خانه / اخبار / رودنی مایلز: میهمان نوازی ایرانی ها ما را به وجد آورد/تیم کریکت ایران را به هنگ کنگ دعوت می کنم

رودنی مایلز: میهمان نوازی ایرانی ها ما را به وجد آورد/تیم کریکت ایران را به هنگ کنگ دعوت می کنم

ViewImage.aspx

مدیر تیم CRAIGENGOWER انگلیس و رییس انجمن کریکت هنگ کنگ در مراسم پایانی کریکت سه جانبه در تهران ، ضمن تشکر از علاقه مندی مسوولان ایرانی به این رشته مهیج گفت : واقعا از میهمان نوازی ایرانی ها به وجد آمدیم و از اینکه دراین رقابتها حضور یافتیم ، بسیار خوشحال هستیم .
“رودنی مایلز” که درمراسم اختتامیه این رقابتها سخنرانی می کرد ، تاکید نمود : ما همگی سوپرایز شدیم و این نخستین بار بود که با کریکت بازان ایرانی دیدار کردیم .

وی افزود: ارادت قلبی خودم را به مسوولان و بازیکنان ایرانی ابلاغ می کنم و رسما از این تریبون از کریکت ایران بر ای سفر به هنگ کنگ دعوت می نمایم .

مایلز در ادامه گفت : کریکت ایران پتانسیل خوبی دارد و جا دارد از حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و تلاش و زحمات مسوولان انجمن کریکت بخصوص سیروس عالمی و خانم هدا محمد جعفر تشکر کنم .

مدیر تیم CRAIGENGOWER انگلیس و رییس انجمن کریکت هنگ کنگ در پایان به علیپور و دیگر مسوولان فدراسیون انجمن های ورزشی و همچنین انجمن کریکت هدایایی به رسم یادبود اهدا نمود.

همچنین رییس فدراسیون انجمن های ورزشی نیز متقابلا هدایایی به ایشان و دیگر اعضای تیم میهمان اهدا نمود .

در این مراسم اعضای تیم CRAIGENGOWER انگلیس و منطقه آزاد چابهار ، دلداده مهربان دبیر این فدراسیون، سیروس عالمی سرپرست انجمن کریکت، بیژن شیری دبیر شورای راهبردی ورزش مناطق آزاد کشور، حسن میرزا آقابیک و سهراب آزاد روسای انجمنهای راگبی و سپک تاکرا، عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب، هدی محمد جعفر دبیر ونایب رئیس بانوان انجمن کریکت، جمعی از پیش کسوتان این رشته و همچنین مستشار نظامی پاکستان حضور داشتند.

شایان ذکر است در روز پایانی این مسابقات تیمهای منطقه آزاد چابهار و CRAIGENGOWER انگلیس به مصاف هم رفتند که طی آن نماینده استان سیستان و بلوچستان با حساب ۱۰۹ بر ۱۰۳ به برتری رسید.
به این ترتیب تیم منطقه آزاد چابهار با دو برد پیاپی مقابل تیم منتخب کریکت ایران و CRAIGENGOWER انگلیس به مقام قهرمانی رسید و تیمهای منتخب کریکت و نماینده انگلیس دوم و سوم شدند.

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

سرپرست کمیته کریکت استان گلستان منصوب شد

  طی حکمی از سوی محمد حسن عالمی رییس انجمن کریکت ، سرپرست جدید کمیته ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *