خانه / اخبار / رودنی مایلز: میهمان نوازی ایرانی ها ما را به وجد آورد/تیم کریکت ایران را به هنگ کنگ دعوت می کنم

رودنی مایلز: میهمان نوازی ایرانی ها ما را به وجد آورد/تیم کریکت ایران را به هنگ کنگ دعوت می کنم

ViewImage.aspx

مدیر تیم CRAIGENGOWER انگلیس و رییس انجمن کریکت هنگ کنگ در مراسم پایانی کریکت سه جانبه در تهران ، ضمن تشکر از علاقه مندی مسوولان ایرانی به این رشته مهیج گفت : واقعا از میهمان نوازی ایرانی ها به وجد آمدیم و از اینکه دراین رقابتها حضور یافتیم ، بسیار خوشحال هستیم .
“رودنی مایلز” که درمراسم اختتامیه این رقابتها سخنرانی می کرد ، تاکید نمود : ما همگی سوپرایز شدیم و این نخستین بار بود که با کریکت بازان ایرانی دیدار کردیم .

وی افزود: ارادت قلبی خودم را به مسوولان و بازیکنان ایرانی ابلاغ می کنم و رسما از این تریبون از کریکت ایران بر ای سفر به هنگ کنگ دعوت می نمایم .

مایلز در ادامه گفت : کریکت ایران پتانسیل خوبی دارد و جا دارد از حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و تلاش و زحمات مسوولان انجمن کریکت بخصوص سیروس عالمی و خانم هدا محمد جعفر تشکر کنم .

مدیر تیم CRAIGENGOWER انگلیس و رییس انجمن کریکت هنگ کنگ در پایان به علیپور و دیگر مسوولان فدراسیون انجمن های ورزشی و همچنین انجمن کریکت هدایایی به رسم یادبود اهدا نمود.

همچنین رییس فدراسیون انجمن های ورزشی نیز متقابلا هدایایی به ایشان و دیگر اعضای تیم میهمان اهدا نمود .

در این مراسم اعضای تیم CRAIGENGOWER انگلیس و منطقه آزاد چابهار ، دلداده مهربان دبیر این فدراسیون، سیروس عالمی سرپرست انجمن کریکت، بیژن شیری دبیر شورای راهبردی ورزش مناطق آزاد کشور، حسن میرزا آقابیک و سهراب آزاد روسای انجمنهای راگبی و سپک تاکرا، عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب، هدی محمد جعفر دبیر ونایب رئیس بانوان انجمن کریکت، جمعی از پیش کسوتان این رشته و همچنین مستشار نظامی پاکستان حضور داشتند.

شایان ذکر است در روز پایانی این مسابقات تیمهای منطقه آزاد چابهار و CRAIGENGOWER انگلیس به مصاف هم رفتند که طی آن نماینده استان سیستان و بلوچستان با حساب ۱۰۹ بر ۱۰۳ به برتری رسید.
به این ترتیب تیم منطقه آزاد چابهار با دو برد پیاپی مقابل تیم منتخب کریکت ایران و CRAIGENGOWER انگلیس به مقام قهرمانی رسید و تیمهای منتخب کریکت و نماینده انگلیس دوم و سوم شدند.

درباره‌ی webmaster

جعبه "همچنین ببینید"

  طی حکمی از سوی رئیس انجمن کریکت کشور آقای رسول گرگیج به عضویت هئیت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *