۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند
فعالیت بهینه هیات انجمنهای ورزشی و کمیته دارت استان یزد در توسعه دارت
1399/12/03

فعالیت بهینه هیات انجمنهای ورزشی و کمیته دارت استان یزد در توسعه دارت
مدرس رسمی انجمن دارت کشور گفت: انجمن دارت استان یزد درحال حاضر یکی از فعالترین انجمن های دارت کشور است.
حمیدرضا مومنی، مدرس رسمی انجمن دارت کشور و سرمربی سابق تیم های ملی نوجوانان کشور گفت: انجمن دارت استان یزد درحال حاضر یکی از فعالترین انجمن های دارت کشور است و از همه مسئولان ورزش استان یزد که برای این ورزش و ارتقای سطح آن تلاش می کنند قدردانی می گردد.
مدرس انجمن دارت کشور در مراسم تجلیل از قهرمانان لیگ های دارت استان یزد در رده های آقایان، بانوان و نوجوانان که باحضور سیداحمد هاشمی، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش جوانان استان یزد و دیگر مسئولان ورزش استان در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید ضمن تبریک به مقام آوران گفت: استان یزد یکی از استان هایی است که در سال جاری با توجه به شرایط ویروس کرونا ضمن رعایت موارد بهداشتی، لیگ های خود را در تمام رده ها و بطور منظم برگزار و در این مراسم باشکوه، از آنان تجلیل کرد.
حمیدرضا مومنی افزود: دوره مربیگری درجه ۳ دارت هم که تاکنون در سال جاری هیچ استانی برگزار نکرده، استان یزد با پیگیری های خود موفق به کسب مجوز و به عنوان اولین استان در سال‌جاری برگزاری آنرا بصورت حضوری انجام داد.
وی ابراز امیدواری کرد با این برنامه ریزی منسجم و منظمی که انجمن دارت استان یزد دارد، بدون شک ضمن حضور در قدرت در مسابقات کشوری، در آینده نزدیک یکی از قطب های دارت در کشور خواهد بود.
شایان ذکر است دوره مربیگری درجه ۳ دارت با تدریس حمیدرضا مومنی از تاریخ ۲۹ بهمن تا ۱ اسفند در یزد برگزار شد.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی