۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان:
هیات انجمنهای ورزشی استان فعال و پیشرو است
1398/08/04
مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان:
هیات انجمنهای ورزشی استان فعال و پیشرو است
مسئولان و ورزشکاران هیات انجمن های ورزشی استان لرستان به مناسبت گرامیداشت و تبریک هفته تربیت بدنی با مدیر کل، معاونین و کارکنان بخش های مختلف اداره کل ورزش و جوانان استان ،دیدار و گفتگو کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان در این دیدار در جمع مسولان و ورزشکاران این هیات گفت: هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی برای تبریک و خداقوت به کسانی است که در این زمینه تلاش و کوشش می کنند.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان ، دکتر سیدعلی کریمی افزود: ورزشکاران و همه کسانی که در عرصه مهم و موثر ورزش، تلاش می کنند از جمله افرادی هستند که باید در این زمینه مورد تقدیر قرار بگیرند زیرا امر ورزش،مساله ای بسیار مهم در زندگی فردی و اجتماعی است.
وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تشکر از اقدام هیات انجمن های ورزشی استان گفت: هیات انجمن های ورزشی استان با وجود تنوع رشته ها و بخش های مختلف ورزشی که دارد در زمینه های فرهنگی و اجتماعی نیز از هیات های فعال و پیشرو استان به شمار می رود.
مسول کمیته فرهنگی هیات انجمن های ورزشی استان لرستان نیز در این مراسم گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تشکر از زحمات مسولان و کارکنان ورزش استان است زیرا ورزش نقش مهمی در تعالی جامعه دارد.
حجت الاسلام هبت اله هاشمی افزود: هیات انجمن های ورزشی استان ضمن تبریک این هفته به دست اندکاران، مسولان و ورزشکاران استان ، برای جامعه ورزش استان آرزوی موفقیت و سربلند دارد.
در این مراسم مهدی سلاطی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان، محسن بهاروند دبیر هیات انجمن های ورزشی استان، سعید بهاروند عضو هیات رئیسه انجمن های ورزشی استان، سرهنگ عباس دولتشاه مسول کمیته انضباطی هیات استان، حجت الاسلام هاشمی مسول کمیته فرهنگی استان، کیوان زادخوش مسول کمیته ورزش های هوایی استان، سیدوحید موسوی مسول کمیته جهت یابی استان، فرشاد صفرزاده مسول کمیته راگبی استان ، محمد آذرپور مربی راگبی، محمد صحرایی مسول خانه فوتبال رومیز استان، بهروز زارعی نائب رئیس کمیته مسابقات استان، خانم عربان نایب رئیس بانوان کمیته فرهنگی استان، اشرف بزن بیرانوند نائب رئیس بانوان کمیته راگبی، امید زرین جویی از قهرمانان کیک بوکسینگ واکو استان و جمعی از ورزشکاران رشته های راگبی و جهت یابی و ... حضور داشتند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی