۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
یاسر سلیم بهرامی : مسابقات بین المللی رزم سلطان فردا کلید می خورد/ ترکیه ، جمهوری اذربایجان ، گرجستان و ایران پیکار می کنند
1398/05/19

یاسر سلیم بهرامی : مسابقات بین المللی رزم سلطان فردا کلید می خورد/ ترکیه ، جمهوری اذربایجان ، گرجستان و ایران پیکار می کنند
رییس هیات انجمن های ورزشی استان مازندران گفت : مسابقات بین المللی رزم سلطان بمناسبت دهه امامت و ولایت فردا ( یکشنبه ) با حضور ملی پوشان چهار کشور برگزار می شود .
یاسرسلیم بهرامی در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی ضمن بیان این مطلب افزود : تیم های ترکیه ، جمهوری اذربایجان ، گرجستان و ایران در این مسابقات حضور دارند که در سالن زنده یاد سیدرسول حسینی شهرستان ساری پیکار خواهند کرد .
وی ضمن تشکر از حمایت محمد علیپور و تلاش وافر هیات انجمنهای ورزشی استان مازندران ، انجمن رزم سلطان و کمیته رزم سلطان این استان گفت : هدف ما این است که در سایه تعامل و همگرایی این رقابتها را بخوبی برگزار کنیم و بتوانیم جوانان مستعد این خطه را به سمت سوی این ورزش جذاب و دیگر رشته های تحت پوشش ترغیب نماییم.
سلیم بهرامی اضافه کرد : خوشبختانه رقابتهای مختلف در شهرهای استان طبق برنامه به پیش می رود که یکی از برنامه های ما ، عنایت ویژه به نسل جوان و چهره های آتیه دار است تا بتوان پشتوانه های خوبی را برای فردایی بهتر آماده کرد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی