۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
افتتاح سایت پروازی بشکوچ در الیگودرز
1398/04/22

افتتاح سایت پروازی بشکوچ در الیگودرز
سایت پروازی بشکوچ با حضور مقامات بلند پایه استان لرستان در شهرستان الیگودرز گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان، مهدی
سلاطی رئیس هیات انجمنهای ورزشی استان در این خصوص گفت : مراسم گشایش این سایت با حضور سیدعلی کریمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین ارزنده نماینده ولی فقیه و امام جمعه الیگودرز ، مهدی شاه نصیری رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز ، مسولین ادارات بنیاد شهید، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی الیگودرز و ...، مسولین و ورزشکاران کمیته ورزش های هوایی استان در محل سایت پروازی ( بشکوچ ) الیگودرز برگزار شد.
وی ادامه داد: سایت پروازی بشکوچ یکی از 18 سایت پروازی استان است که توسط ورزشکاران و مسولان هیات انجمن های ورزشی استان و با همکاری اداره ورزش و جوانان الیگودرز، شورای تامین استان و ...افتتاح و به بهره برداری رسید.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان اظهار کرد: در حال حاضر سایت های پروازی در اکثر شهرستان های استان فعال هستند و ورزشکاران این رشته در این سایت ها فعالیت می کنند.
سلاطی گفت: ورزش های هوایی یکی از رشته های مهیج و پرطرفدار هیات انجمن های ورزشی است و در چهارسال اخیر تلاش های زیادی جهت فعالیت آنها توسط ورزشکاران و مسولان ورزش های هوایی استان صورت گرفته است.
وی افزود : سایت پروازی بشکوچ از جمله سایتهای پروازی بسیار مناسب و فنی استان است که از 4 طرف امکان پرواز در این سایت وجود دارد و دهیاری روستای خاکباد نیز در جهت آماده سازی این سایت همکاری مناسبی داشته اند.
در این مراسم با حضور مسولان ورزش و استان با اهدا گل توسط خلبانان و ورزشکاران ورزش های هوایی از مقام شامخ شهید ویگن گاراپیدی ، تجلیل به عمل آمد.
همچنین ورزشکاران هیات انجمن های ورزشی استان در حین برگزاری اولین روز مسابقات استانی ورزش های هوایی نیز به انجام پرواز با پاراموتور ، پاراگلایدر و ...پرداختند و تصاویر زیبایی از این رشته مهیج را به نمایش گذاشتند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی