۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
محمد علیپور: در پرتو یکدلی به پیش می رویم
1397/10/17

محمد علیپور: در پرتو یکدلی به پیش می رویم
رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی باتاکید بر اینکه این فدراسیون جوان ترین فدراسیون کشور است ، گفت : عامل موفقیت ما در سالهای اخیر تعامل میان روسای انجمنها و هیات های استانی بوده و بنا داریم بیش از پیش در سایه همگرایی برنامه های خود را به پیش ببریم .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، محمد علیپور در ادامه گفت :بی گمان هیاتهای استانی بازوان پرتوان فدراسیون بشمار می روند و انجمن های تحت پوشش نیز همینطور. همکاران بنده با وجود مشکلات پیش رو ، اما با انگیزه و اراده قوی به پیش می روند و امید است که با مساعدت مسوولان بتوانیم راه را برای بسط و گسترش رشته های تحت پوشش هموار و تسطیح کنیم
وی افزود: ما جوان‌ترین فدراسیون ایران هستیم و آخرین فدراسیونی که تاسیس شده انجمن‌های ورزشی است. از زمان آغاز کار ما 8 سال می‌گذرد و در این راستا یکی دو سال طول کشید تا ادارات کل ما را بشناسند. گاهی اوقات عدد انجمن از 20 و تعداد رشته‌ها از 50 بالاتر رفته است. قطعا تصدیق می کنید که کنترل‌، هدایت، مدیریت و نظارت این انجمن‌ها سنگین است.
علیپور در ادامه اضافه کرد: هر انجمنی که بما ملحق شده تا امروز موفق بوده و حرکت رو به جلویی داشته است. ما باید تلاش کنیم که مدال‌آوری‌ها بیشتر شود و رشته‌ها را برای رقابت‌های معتبرآینده در عرصه آسیا و جهان آمده کنیم. بنده زمانی که انجمن کبدی را تاسیس کردم خیلی‌ها به این رشته توجه نمی‌کردند و حتی ایراد می‌گرفتند اما بعد از 16 سال در این رشته دو مدال طلا در آسیا گرفتیم.
رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی با بیان اینکه در این فدراسیون به دنبال مدال‌آوری هستیم، یادآور شد: در بازی‌های عشق‌آباد 12 مدال کسب کردیم که 5 مدال آن طلا بود. ما سومین رشته مدال‌آور در بازی‌های داخل سالن آسیا بودیم که اگر این مدال‌ها نبود قطعا رتبه کاروان تغییر می‌کرد.
وی در ادامه گفت : چهار رشته المپیکی داریم که بعضی از رشته‌ها ی ما در بازی‌های ساحلی و داخل سالن شرکت می کنند. این فدراسیون همچنین در بین فدراسیون‌های چند رشته‌‌ای رتبه دوم را دارد و سال گذشته در ارزیابی فدراسیون‌ها رتبه چهاردهم را کسب کرد.
علیپور در پایان درباره اینکه شایعه شده دو سال دیگر بازنشسته می‌شود،‌گفت: من این دوره را کامل می‌توانم به عنوان رئیس فدراسیون فعالیت کنم وقصد ندارم که بازنشسته ‌شوم.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی