۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان گلستان:
14 هیات شهرستان تابعه در 12 رشته فعالیت می کنند/ بیشترین میزبانی را طی دو سال اخیر داشته ایم
1397/08/14
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان گلستان:
14 هیات شهرستان تابعه در 12 رشته فعالیت می کنند/ بیشترین میزبانی را طی دو سال اخیر داشته ایم
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان گلستان گفت: 12 کمیته تحت پوشش در گلستان داریم که فعالیت این رشته ها را 14 هیات شهرستان تابعه زیر نظر دارند.
"منصور دمیرچی" در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با بیان این موضوع تصریح کرد:ما در هر 12 کمیته تحت پوشش در هر دو بخش آقایان و بانوان شرایط خوبی داریم و به خصوص در رشته های سپک تاکرا،راگبی، کریکت و ورزشهای هوایی جزو مدعیان هستیم ودر مسابقات کشوری و لیگهای سراسری هم با قدرت شرکت می کنیم.
وی در خصوص فعالیت بخش بانوان اذعان داشت: فعالیت و کار مستمر بانوان ما به حدی است که به جرات می توان گفت که این بخش از آقایان پیشی گرفته اند و حتی به لحاظ آماری و نیروی انسانی بانوان تحت پوشش از مردان ما بیشتر هستند و این میزان علاقه مندی خانها بسیار امیدوار کننده است.
دمیرچی درباره امکانات و فضاهای ورزشی هیات انجمنهای ورزشی گلستان گفت: مسئولیت استادیوم 15 هزارنفری شهدای گلستان و سالن ورزشی کریم آباد با بنده است و فعالیت تیمهای مختلف در این محل انجام می گیرد و از طرفی 4 سایت پروای در گرگان، مینودشت،رامیان و کردکوی در اختیارداریم که سایت مینودشت جزو سایتهای پروازی استاندارد و بین المللی کشور به حساب می آید.
وی از بیشترین میزبانی استان گلستان در مسابقات مختلف خبر داد و تاکید کرد: به واقع هیات انجمنهای ورزشی گلستان طی دو سال اخیر بیشترین میزبانی را در مسابقات کشوری رشته های مختلف داشته اعم از رقابتهای قهرمانی کشور سپک تاکرا،اسپوکس، کریکت، راگبی، تگ راگبی، ضمن اینکه طی روزهای 30 آبان تا 4 آذر هم میزبان مسابقات تگ راگبی المپیاد استعدادهای برتر کشور در دو بخش دختران و پسران خواهیم بود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی