۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان:
در اکثر رشته های تحت پوشش مدعی هستیم/ حوزه بانوان هم در مسیر پیشرفت و ارتقا قرار دارد
1397/08/12
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان:
در اکثر رشته های تحت پوشش مدعی هستیم/ حوزه بانوان هم در مسیر پیشرفت و ارتقا قرار دارد
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان گفت: در اکثر رشته های تحت پوشش مدعی هستیم و این بخاطر فعالیت مناسب کمیته ها و شهرستانهای تابعه است
"حمید ارجمند فر" در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی، با بیان این مطلب اظهار داشت:ما در رشته های سپک تاکرا، فوتبال رومیز، راگبی، فلوربال، ورزشهای هوایی، طناب کشی، بازیهای الکترونیک، ساواته ، کیک بوکسینگ واکو و جهت یابی شرایط خوبی داریم و جزو مدعیان کشوری محسوب می شویم.
وی افزود:این در حالی است که در رشته های مذکور جزو عنوان داران هستیم و حتی قهرمانان زیادی را هم معرفی کرده ایم که بعضا در اردوی تیمهای ملی رشته های مختلف حضور داشته اند و در مجموع روند روبه توسعه ای داشته ایم.
"ارجمند فر" در خصوص امکانات و فضاهای ورزشی این هیات اذعان داشت:برای توسعه راگبی و بیس بال و سافت بال در حال آماده کردن زمینی اختصاصی هستیم که با مشارکت شرکت سرب و روی استان اینکار را انجام می دهیم، چند سایت پروازی دست ساز فنی ساخته ایم و در اختیار خلبانان خود قرار داده ایم و در حال حاضر 2 سایت آموزشی و 6 سایت پروازی داریم که کاملا استاندارد هستند و در کشور جزو سایتهای پروازی نمونه لقب گرفته اند.
او اضافه کرد: برای حمایت از رشته های مختلف با نهادها و کارخانجاتی مثل سرب و روی و سازمانهای مختلف تعامل می کنیم ، به عنوان مثل تیم فوتبال رومیز زنجان که سالهاست قهرمانی کشور را یدک میکشد با حمایت هیات و شرکت خالص سازان روی استان در رقابتهای لیگ و کشوری شرکت می کند.
رییس هیات انجمنهای ورزشی زنجان فعالیت حوزه بانوان این استان را مثبت ارزیابی کرد و تصریح کرد:خوشبختانه بانوان ما هم حرکت رو به جلویی دارند ودر بیشتر رشته ها فعالیت مستمری دارند و مطمئنا این شرایط مثبت ادامه دار خواهد بود.