۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران:
25 حوزه، شهرستان و بخش فعال را مدیریت می کنیم/ تعامل و همدلی باعث تاثیرگذاری هیات تهران شده است
1397/07/15
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران:
25 حوزه، شهرستان و بخش فعال را مدیریت می کنیم/ تعامل و همدلی باعث تاثیرگذاری هیات تهران شده است
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران گفت: 25 حوزه، شهرستان و بخش فعال را تحت پوشش داریم که همگی فعالیت مناسبی در رشته های مختلف دارند.
"یحیی دادویی مقدم" در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با اشاره به این موضوع تصریح کرد:هیات تهران در تمامی رشته های تحت پوشش فعالیت می کند و در همه مسابقات کشوری، لیگ و رقابتهای سراسری حضوری فعال و مستمر دارد و این در حالی است که در بیشتر رشته ها مدعی است.
وی افزود:تهران در رقابتهای لیگهای سراسری 14 تیم در بخش آقایان و 11 تیم در بخش بانوان دارد و 31 مورد اعزام به مسابقات قهرمانی کشور مردان و 15 مورد در بخش زنان داشته که 9 مقام نخست، 9 تا عنوان دومی و 7 مورد عنوان سومی کسب کرده است.
"دادویی مقدم" در خصوص اهمیت به توسعه ورزش قهرمانی گفت: در سال97 حدود 124 ورزشکار تهرانی در اردوی تیمهای ملی حضور داشتند که از این تعداد 71 ملی پوش مرد و 53 ملی پوش زن بودند که در نهایت 38 مرد و 14 خانم پیراهن تیم ملی را در رقابتهای برون مرزی بر تن کرده اند که این یک آمار قابل توجه است.
او اضافه کرد: حضور 2 ملی پوش تیم ملی پاراگلایدر در بازیهای آسیایی جاکارتا،نایب قهرمانی تیم ملی دو نفره ورزشهای الکترونیک در مسابقات آزمایشی بازیهای آسیایی 2018 اندونزی با حضور یک ملی پوش تهرانی و قهرمانی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو در مسابقات آسیایی قزقیزستان که بیش از نیمی از مدال آوران این تیم از ورزشکاران تهران بودند موید این ادعا است.
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران توجه به مقوله آموزش را بسیار حیاتی خواند و اظهار داشت: در بحث نگاه ویژه به آموزش و تربیت داوران و مربیان هدف های مهمی را دنبال می کنیم و در سالجاری میزبان 5 دوره مربیگری و 3 دوره داوری در رشته های مختلف بوده ایم و قطعا این برنامه ها ادامه دار خواهد بود.
وی با اشاره به کمبود سرانه و امکانات تهران اذعان داشت:با وجود کمبود امکانات و فضاهای ورزشی با تعاملی که با نهادها و ارگانهای مختلف داریم و البته حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و شهرستانهای تابعه امکانات حداقلی در اختیار کمیته ها قرار می دهیم و لازم است از فعالیت کمیته ها و عناوین خوبی که کسب کرده اند و حضوری قدرتمند در مسابقات کشوری و لیگهای مختلف دارند و همچنین از تلاش بی وقفه حوزه ها، شهرستانها و بخشها که پشتوانه خوبی برای کمیته ها هستند تشکر و قدردانی کنم.
دادویی تصریح کرد:از طرفی هماهنگی هایی با سفارتخانه ها صورت گرفته تا در رشته های مدنظر با تیمهای تهرانی مسابقات دوستانه و تدارکاتی برگزار کنند که این مسئله در آماده سازی تیمهای پایتخت موثر خواهد بود.
وی در پایان گفت: هیات انجمنهای ورزشی استان تهران همواره جزو هیات های برتر بوده و طی دو سال اخیر به عنوان بهترین هیات شناخته شده و این بخاطر تعامل و همدلی بین کمیته ها و حوزه ها، شهرستانها و بخشهای تابعه با حوزه ستادی هیات است و ما باید تلاش کنیم که مثل همیشه بازوی پرتوان فدراسیون انجمنهای ورزشی باشیم، ضمنا پیشاپیش فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را خدمت اهالی ورزش کشور و خانواده بزرگ فدراسیون انجمنهای ورزشی تبریک عرض می کنم و امیدوارم که این فدراسیون همچنان در ورزش ایران فعال و اثر گذار باشد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی