۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان ایلام:
در 11 رشته و 8 شهر تابعه فعالیت مستمر داریم
1397/07/14
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان ایلام:
در 11 رشته و 8 شهر تابعه فعالیت مستمر داریم
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان ایلام گفت: 11 رشته تحت پوشش را در 8 شهر تابعه دنبال می کنیم و بدنبال توسعه این رشته ها هستیم.
"ارسلان چولکی" در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با بیان این مطلب افزود: در رشته های طناب کشی،دارت، ورزشهای هوایی، فوتبال رومیز، کیک بوکسینگ واکو، فلوربال، سپک تاکرا، راگبی، جهت یابی، اسپوکس و ورزشهای الکترونیک فعالیت مناسبی داریم ضمن اینکه شهرهای ایلام،ایوان، چرداول، مهران، دهلران، دره شهر، آبدانان و ملکشاهی رشت های مذکور را پوشش می دهند.
وی در خصوص امکانات ورزشی هیات ایلام اذعان داشت: ما یک سالن اختصاصی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در اختیار گرفته ایم و با بودجه ای که داشتیم آنجا را تجهیز کردیم که اکثر رشته ها در این مکان فعالیت می کنند و البته با دانشگاهها، آموزش و پرورش و مخابرات تعامل داریم و برای توسعه رشت های تحت پوشش با آنها همکاری می کنیم ضمن اینکه در صددد هستیم به باشگاههای خصوصی برویم و رشت هایی مثل دارت، فوتبال رومیز و اسپوکس را از این طریق ارتقا دهیم.
"چولکی" فعالیت حوزه بانوان هیات انجمنهای ورزشی ایلام را مناسب توصیف کرد و اظهار داشت: در بخش بانوان فعالیت خوبی داریم و در رشته های سپک تاکرا و طناب شکی جزو مدعیان هستیم، در رشته های دارت و فلوربال شرایط بانوان ما مناسب است ضمن اینکه در مسابقات قهرمانی کشور اسپوکس در گرگان یک مدال طلا ، یک نقره و 3 برنز گرفتیم.
وی درباره تلاش در جهت حضور پر رنگ در مسابقات مختلف کشوری تصریح کرد: تلاش ما این است که در رشته هایی که فعالیت داریم خود را نشان دهیم و بهمین منظور در صددیم که در مسابقات کشوری حضوری مستمر داشته باشیم و امسال در رقابتهای تگ راگبی کشوری پسران و اسپوکس انتخابی تیم ملی در هر دوبخش آقایان و بانوان شرکت کردیم .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی