۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين
بیست و دومین سالگرد فعالیت بیس بال در خراسان گرامی داشته شد
محسن قهرمانی : عملکرد کمیته بیس بال و سافت بال در خراسان رضوی قابل تحسین است
1397/06/17
بیست و دومین سالگرد فعالیت بیس بال در خراسان گرامی داشته شد
محسن قهرمانی : عملکرد کمیته بیس بال و سافت بال در خراسان رضوی قابل تحسین است
جشن بیست‌ودومین سالگرد فعالیت بیس بال در خراسان با حضور محسن قهرمانی رئیس هیات انجمن های ورزشی خراسان رضوی، احسان عسگری عضو هیات رئیسه و دیگر مسئولان هیات و خانواده بزرگ بیس‌بال در شهرستان مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی ، در این جشن، ابتدا عادل مشیریان ریس کمیته بیس‌بال و سافت بال استان به ارائه گزارشی از فعالیت های این کمیته در طول سال های اخیر همچون آموزش به 5000 نفر، دعوت 60 نفر به تیم ملی و کسب چندین کاپ پرداخت و دومین سال راه اندازی تیم نونهالان استان را نوید روزهای روشنی برای بیس بال دانست.
در ادامه محسن قهرمانی رئیس هيات انجمن هاي ورزشي خراسان رضوي، ضمن تقدیر از تلاش های عادل مشیریان، کمیته بیس بال و سافت بال را یکی از کمیته های پرتلاشی دانست که عملکردش قابل تحسین است و باری بر روی دوش هیات استان ندارد.
وی همچنین گفت: در شرایط اقتصادی حال حاضر که همه به آن واقفیم تمام تلاشمان را میکنیم تا حداقل هارا برای ورزشکاران این کمیته فراهم نماییم.
قهرمانی افزود: صعود شاهین حصاری به قله دماوند و نصب پرچم بیس بال استان بر فراز آن کار بزرگی است و تمام هزینه های آن را تامین میکنیم.
وی در ادامه ضمن اشاره به بحث استعدادیابی گفت‌: حتی اگر در دوسال آینده این تیم نتیجه نگیرد مهم نیست؛ چرا که جوان گرایی این تیم کار بسیار ارزشمندی است.
در پایان این مراسم از ورزشکاران در تمامی رده های سنی کمیته بیس بال و سافت بال استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.