۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين
مرحله نخست احداث زمین کریکت استاندارد در کرمان افتتاح شد
دلداده مهربان : تعامل و تلاش دوستان در استان کرمان قابل تحسین است
1397/04/19
مرحله نخست احداث زمین کریکت استاندارد در کرمان افتتاح شد
دلداده مهربان : تعامل و تلاش دوستان در استان کرمان قابل تحسین است
مرحله نخست زمین کریکت استاندارد در کرمان با حضور مقامات اداره کل ورزش و جوانان این استان و همچنین سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی و رییس انجمن کریکت مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، در آیین گشایش مرحله نخست این زمین، دکترعلی مرادی معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان ، دلداده مهربان سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی ، سیروس عالمی رییس انجمن کریکت ، مرتضی بلوردی رییس هیات انجمن های ورزشی استان ، جمعی از مسوولان و همچنین خیرین این استانحضور داشتند.
این زمین در ابعاد 120 در 140 متر در مجموعه ورزشی امام علی ( ع ) شهرستان کرمان احداث شده است . زمین مذکور تسطیح شده و دارای پیچ مخصوص کریکت است و مرحله دوم آن ، آیتم چمن کاری و آماده سازی مدنظرقرار گرفته که قرار است پس از اتمام آن ، مورد بهره بردای کامل قرار گیرد.
لازم بذکر است که مرحله نخست زمین کریکت توسط ماشاالله ایرانمنش یکی از خیرین و علاقه مندان استان کرمان باحضور مسوولان فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان افتتاح شد .
براساس این گزارش ، سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی و هیات همراه همچنین از باشگاه ورزشی الکترونیک کاپ در مجموعه ورزشی امام علی (ع ) بازدید و آنرا افتتاح کردند .
در این مراسم مجموعه فوق شامل گیم نت ، ورلد گیم ، فوتبال رومیز ، دارت ، شبیه سازی پروازی مورد بهره برداری قرار گرفت . این مجموعه توسط فردی خیر و علاقه مند بنام آقای سلاجقه گشایش یافت .
این گزارش حاکیست ، زمین ساحلی راگبی نیز مورد بازدید دلداده مهربان ، سیروس عالمی و هیات همراه قرار گرفت . سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی در این آیین تاکید کرد که انشاالله با همت و تلاش هیات انجمن های ورزشی استان کرمان زمین ساحلی سپک تاکرا و سالن ویژه این رشته مهیج نیز مورد بهره برداری قرار گیرد.
دلداده مهربان در ادامه تعامل و تلاش دکتر امیری خراسانی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کرمان و نگاه ویژه ایشان و همچنین کارکنان این مجموعه و خیرین و علاقه مندان به توسعه اماکن ورزشی را مورد ستایش قرار داد .
وی اضافه کرد : به نمایندگی از سوی محمد علیپور ریاست فدراسیون انجمن های ورزشی از این جدیت و زحمات انکار ناپذیر دوستان در خطه مستعد و قهرمان پرور کرمان تقدیر می کنم و امید است در آینده نزدیک بتوان با احداث فضاهای ورزشی بیشتر ، نسل بالنده و آتیه دار را بیش از پیش تربیت کرد و فردایی امید آفرین را رقم زد.