۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
سهراب آزاد : با مدعیان جهان در جاکارتا پیکار خواهیم کرد
1397/04/17

سهراب آزاد : با مدعیان جهان در جاکارتا پیکار خواهیم کرد

رییس انجمن سپک تاکرا با تاکید بر اینکه تیم های قدرتمندی در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور خواهند داشت ، گفت : تیم ملی ایران با آمادگی مناسب گام به این رقابتها معتبر قاره خواهد گذاشت و امیدوارم در حضور مدعیان شماره یک جهان بتوانیم بخوبی مبارزه کنیم.
سهراب آزاد که در آیین قرعه کشی مسابقات سپک تاکرا بازیهای آسیایی جاکارتا حضور یافته بود در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن ها ی ورزشی ، افزود : در بخش " تیم ایونت " ، تیم های مدعی حضور دارند که هرکدام داعیه قهرمانی در عرصه جهان در سر می پرورانند . اندونزی میزبان بازیهای آسیایی یکی از این مدعیان بشمار می رود که حریف ما در گروه دوم است ، همینطور هند که بارها با این تیم بازی کرده ایم و حریفی قدر بشمار می رود.
وی افزود : هندی ها دوماه در کشور تایلند اردوی تدارکاتی داشتندو با آمادگی کامل قدم به بازیهای آسیایی خواهند گذاشت .
رییس انجمن سپک تاکرا در خصوص همگروه شدن با سنگاپور ،ویتنام ، نپال و پاکستان در بخش " کواد " اظهار داشت : از همه این تیم ها آشنایی کامل داریم و بارها با آنها پیکار کرده و قطعا با مطالعه کافی به مصاف این حریفان خواهیم رفت .
نایب رییس فدراسیون جهانی و کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا درباره دیدارهای تدارکاتی تیم ملی کشورمان با رقبای خارجی گفت : برای آمادگی هرچه بیشتر ملی پوشان باید چنین بازیهایی داشته باشیم و قرار است اردویی مشترک با یک حریف خوب خارجی در کشورمان داشته باشیم . بهرحال باید ضریب دانش و تجربه بازیکنان را افزایش دهیم تا آنها با شرایط مناسب قدم به این رقابتهای معتبر بگذارند.
شایان ذکر است بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، تیم ملی چهار نفره کشورمان در بخش "کواد" و در گروه دوم با تیم های سنگاپور، ویتنام، نپال و پاکستان همگروه شد.
همچنین در بخش "تیم ایونت" تیم ایران در گروه دو با اندونزی و هند همگروه شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی