۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
برگزاری نشست هم اندیشی انجمن ساواته در تهران
1397/02/22

برگزاری نشست هم اندیشی انجمن ساواته در تهران
نشست هم‌اندیشی انجمن ساواته ایران روز جمعه ۲۱ اردیبهشت به ریاست دکتر "حمیدرضا حصارکی" رییس انجمن ساواته ایران و کنفدراسیون آسیا و در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این جلسه بر استعدادیابی و آموزش رده های سنی پایه، نونهالان و نوجوانان تاکید شد و در ادامه تقویم اجرایی استان ها در سال ۹۷، اعزام های برون مرزی از جمله مسابقات جهانی ۲۰۱۸ بلغارستان، حضور تیم های منتخب استان ها در تورنمنت های مختلف بین المللی، میزبانی سمینار فنی با حضور مسئولان جهانی ساواته و مدرس رسمی فدراسیون ساواته فرانسه، برگزاری دوره های ارتقاء فنی، داوری و مربیگری، برگزاری مسابقات ملی رده آقایان و بانوان در رده های مختلف سنی، راهکارهای توسعه بیشتر ساواته در استان های مختلف کشور و جذب حامیان مالی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ادامه این‌جلسه، مسئولان کمیته های ساواته استان ها به ارائه گزارش عملکرد و موضوعات خاص استانی خود پرداختند که در این رابطه راهکارهای لازم از سوی ریاست انجمن ارائه شد.
در پایان این جلسه عنوان شد با توجه به تعامل مناسب انجمن و روسای محترم هیات های استانی انجمن های ورزشی، ضمن تقدیر از عملکرد اعضای محترم و فعال ساواته در سال ۹۶، بر اساس گزارش کمیته امور استان های انجمن، در خصوص برخی استان ها تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی