۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران:
هدف گذاری ما در سال 97 تقویت زیر ساختهای رشته های مختلف است
1397/01/21
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران:
هدف گذاری ما در سال 97 تقویت زیر ساختهای رشته های مختلف است
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران گفت: هدف گذاری و برنامه ریزی ما در سال 97 تقویت زیر ساختهای رشته های مختلف و ایجاد هماهنگی بیشتر بین کمیته های تحت پوشش است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، "یحیی دادویی مقدم" با بیان این مطلب اظهار داشت:ما در رشته های دارت، فوتبال رومیز، سافت بال، راگبی، ورزشهای الکترونیک و فلوربال دارای لیگ استانی هستیم ضمن اینکه تهران در رشته های دارت، اسکی روی آب، سافت بال، کیک بوکسینگ واکو، ساواته، فوتبال رومیز، ورزشهای هوایی، بازیهای الکترونیک و اسپوکس شرایط خوبی دارد و قهرمانان زیادی را در این رشته ها معرفی کرده و در نظر داریم برای تقویت و توسعه رشته های دیگر هم هدف گذاری داشته باشیم.
وی افزود:مهمترین عامل در کسب این موفقیتها تعامل،همدلی و ارتباط تنگاتنگ بین کمیته ها،شهرستانها و حوزه های تابعه با هیات استان است و امیدواریم که این هارمونی مجددا حفظ شود تا دوباره مثل دو سال گذشته بتوانیم به عنوان برترین هیات انجمنهای ورزشی معرفی شویم و این مهم حاصل نمی شود مگر با هدفمندی ،فعالیت بهینه و تلاش مضاعف.ضمنا در راستای نظارت مستمر بر فعالیت آنها هرچند ماه یکبار جلسات مشترک مسئولان کمیته ها و هیات ها را برگزار می کنیم و کارهای آنها را بررسی می کنیم و اردیبهشت ماه آینده هم نشست مشترکی در جهت آنالیز فعالیتهای سال گذشته و برنامه ریزی به منظور کارهای اجرایی سال 97 را در دستور کار خواهیم داشت.
"دادویی مقدم" در خصوص برگزاری کلاسهای متعدد آموزشی و میزبانی چند رشته مختلف گفت:با وجود امکانات محدود و نبودن فضاهای مناسب ورزشی میزبانی چند مسابقات کشوری از جمله رقابتهای قهرمانی کشور فلوربال بانوان،مسابقات پاراگلایدر انتخابی تیم ملی،رقابتهای کشوری کیک بوکسینگ واکو،ساواته کشوری آقایان و بانوان و دارت قهرمانی کشور را بر عهده گرفتیم و قطعا در سال جاری هم پذیرای مسابقات مهم رشته های مختلف خواهیم بود.
او تصریح کرد:در بعد آموزشی، دوره ها و کلاسهای مربیگری و داوری در رشته های اسپوکس،ساواته،راگبی، راگبی، هوایی، فلوربال،بازهای الکترونیک،کریکت و دارت را برگزار کردیم ضمن اینکه چند دوره بین المللی را هم میزبانی کردیم و در مجموع معتقدیم با گسترش فضاهای آموزشی زیرساختهای رشته های تحت پوشش تقویت می شود ومسلما این کلاسهای آموزشی را در سال 97 افزایش خواهیم داد.
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران تعامل با نهادها و ارگانها را ضروی خواند و اذعان داشت:بهرحال برای سرو سامان دادن به کمیته ها و رشته های تحت پوشش با توجه به کمبود امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در سال 97 با تعامل با نهادها،ارگانها،سازمانها و... قصد داریم که این کمبودها را پوشش بدهیم هرچند طی سالیان اخیر با وجود این نارساییها حمایت مالی و معنوی زیادی از کمیته ها داشته ایم و آنها را در حد توان ساپورت کردیم.
وی ادامه داد:یکی دیگر از کارهای مهم ما ایجاد سامانه الکترونیکی است که برای جمع آوری اطلاعات نیروی انسانی تحت پوشش سامانه الکترونیکی کلیه رشته های تحت پوشش شامل وررزشکاران،مربیان و داوران را راه اندازی کرده ایم و از این به بعد کلیه این افراد در این سامانه قرار خواهند گرفت و صاحب شناسنامه ورزشی خواهند شد و برای حضور در مسابقات مختلف و اجرای هرگونه فعالیتی باید وارد این سامانه شده باشند.
دادویی در پایان گفت:لازم است از روسای کمیته های تحت پوشش،هیات های شهرستانهای تابعه و حوزه ها قدردانی کنم و از همکاری صمیمانه فدراسیون بزرگ انجمنهای ورزشی،انجمنهای تحت پوشش و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نهایت تشکر را داشته باشم و امیدوارم که انجمنها تعامل بیتشری با هیات تهران و کمیته ها داشته باشند و در امورات اجرایی و فنی رشته های تحت پوشش نظارت بیشتری اعمال کنند.