۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
هدی محمد جعفر : موفقیت بانوان مرهون حمایتهای فدراسیون و تلاش انجمنها است
1396/12/26

هدی محمد جعفر : موفقیت بانوان مرهون حمایتهای فدراسیون و تلاش انجمنها است
نشست نواب رییس بانوان انجمنهای ورزشی کشور با رییس و نایب رییس بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی در محل این فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ،در این مراسم خانم " هدی محمد جعفر" نایب رییس بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی ضمن خیر مقدم به حاضرین در این جلسه گفت:بی شک موفقیت بانوان در رشته های تحت پوشش به دلیل حمایتهای بی شائبه فدراسیون و شخص جناب علیپور است که نگاه ویژه ای به بخش بانوان دارند و از این حوزه همپای آقایان پشتیبانی می کنند.
وی نقش انجمنها در ارتقای سطح بخش بانوان را انکارناپذیر خواند و تصریح کرد:قطعا تلاش انجمنها و به خصوص نواب رییس بانوان در پیشرفت این حوزه مثال زدنی است و کسب نیمی از مدالهای تیمهای ملی مختلف در مسابقات برون مرزی توسط بانوان بسیار امید بخش و قابل ستایش است.
"محمد جعفر" با اشاره به لزوم حضور مستمر تیمهای ملی بانوان کشورمان در مسابقات برون مرزی اذعان داشت: حضور مستمر تیمهای ملی بانوان در رقابتهای مهم از جمله مسابقات آسیایی و جهانی و تورنمنتهای معتبر بین المللی عیار کار آنها را بالا می برد و مطمئنا با ترزیق امکانات و حمایت از بانوان باز هم شاهد افتخارآفرینی و مدال آوری آنها در عرصه مسابقات مختلف خواهیم بود.
او تاکید کرد:با تلاشهای رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی چند رشته تحت پوشش برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا به کمیته ملی المپیک معرفی شده اند و امیدوارم که بانوان ما هم بتوانند مجوز شرکت در این مسابقات معظم را بگیرند و حقانیت خود را ثابت کنند.
نایب رییس بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی ضمن تقدیر از روابط عمومی فدراسیون در جهت انعکاس وسیع اخبار و حمایت رسانه ای از فعالیتهای بانوان گفت:لازم است از تلاشهای بی وقفه برادران میرزاییان تشکر و قدردانی کنم که در جهت پوشش رسانه ای و پشتیبانی خبری به خصوص در حوزه بانوان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و به واقع اگر فعایتهای بانوان و افتخارآفرینی آنها در رقابتهای آسیایی و جهانی منعکس نمی شد این تلاشها بی اثر و کم رنگ جلوه می کرد.
در ادامه این جلسه خانم "بهار آبستان" نایب رییس بانوان انجمن اسپوکس کشور در خصوص فعالیتهای بانوان در رشته نوپا گفت:تاکنون بیش از 15 استان در بخش بانوان فعال شده اند که این آمار قابل توجهی برای این رشته نوپا است ضمن اینکه اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور بانوان شهریور ماه گذشته و در خلال مجمع کنفدراسیون آسیا در انزلی برگزار شد و در نظر داریم که رقابتهای انتخابی تیم ملی بانوان را در سال جدید برگزار کنیم و برای تشکیل تیم ملی و اعزام به اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا که تابستان 97 در دبی برگزار می شود اقدام خواهیم کرد.
همچنین خانم "یلدا قاسمی" نایب رییس بانوان انجمن سپک تاکرا ضمن تشکر از رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی در جهت حمایت از بانوان سپک تاکرا اظهار داشت:قطا با حمایتهای جناب علیپور و سهراب آزاد رییس انجمن سپک تاکرا بانوان در این رشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند و موفقیت در رقابتهای جهانی تایلند مرهون همین دیدگاه حمایتی است.
خانم "سارا حیدری" نایب رییس بانوان انجمن اسکی روی آب هم گفت: تیم ملی بانوان اسکی روی آب چند ماه قبل در مسابقات آسیایی تایوان برای اولین بار در تاریخ یک مدال طلا و یک نقره کسب کردند ضمن اینکه 4 داور خانم موفق به اخذ مدرک بین المللی شدند که این رشد قابل توجه حاصل تعامل انجمن اسکی روی آب و فدراسیون است که قطعا ادامه دار خواهد بود.
در ادامه بقیه حاضرین به نقطه نظرات مختلفی اشاره کردند و راهکارهای خود را در جهت تقویت حوزه بانوان ارائه نمودند.
در این جلسه خانم "سارا حیدری" نایب رییس بانوان انجمن اسکی روی آب، خانم "بهار آبستان"، نایب رییس بانوان انجمن اسپوکس، خانم "یلدا قاسمی" نایب رییس بانوان انجمن سپک تاکرا،خانم "ستاره مظهری" نایب رییس بانوان انجمن موج سواری، خانم "شیده امامی" نایب رییس بانوان انجمن جهت یابی، خانم "مریم آقا سید عزیزالله" نایب رییس بانوان انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک، خانم "لیلا زکی زاده" نایب رییس بانوان انجمن فلوربال، خانم "سیده مهسا حسینی" نایب رییس بانوان انجمن سافت بال و خانم "فروزان زاهد منش" نایب رییس بانوان انجمن ساواته حضور داشتند.