۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
نخستین همایش پارکور در شهر یزد برگزار شد
1396/12/21

نخستین همایش پارکور در شهر یزد برگزار شد
به همّت کمیته پارکور استان یزد، نخستین همایش پارکور با حضور گروه زیادی از پاکور کاران و علاقه مندان در محلّ فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی استان یزد ، در ابتدای این مراسم مهندس محمد صلواتی رئیس هیات های انجمن های ورزشی استان یزد به فعالیت های این انجمن اشاره کرد و انتخاب مهندس قیصری به سمت مسئول پارکور استان رانقطه عطف شروع بکار این کمیته دانست .
درادامه مراسم پیام محمد مرادی رییس انجمن پارکور توسط مجری قرائت گردید.ایشان در این پیام حمایت کامل خود رااز فعالیتهای کمیته پارکور یزد اعلام داشت.
سپس سید احمدهاشمی،معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش وجوانان به ایراد برنامه های این اداره پرداخت ،ایشان سابقه ورزشی ومدیریتی مهندس قیصری را دلیل انتخاب ایشان به ریاست کمیته پارکور استان دانست.
همچنین عباس ملازینلی، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری یزد ضمن تشریح فعالیت های سازمان متبوع خود و با خرسندی ار آغاز بکار انجمن پارکور و گردهمایی جوانان در این روز قول داد تا باهمکاری شهرداری مکانهای مجهزی در سراسرشهر یزد ساخته شود .
وی در ادامه تاکید کرد که از انجمن پارکور حمایت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش ، مهندس شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با خوشحالی از آغاز فعالیت انجمن پارکور استان یزد، چهار گام اساسی را برای پیشبرد این رشته که شامل همگام سازی باعلم روز ، تربیت مربی و داور ، معرفی جنبه های فرهنگی و مثبت این ورزش برای جامعه در جهت سالم سازی جامعه و چالاکی و چابکی جوانان اشاره کرد .
پس از صحبت وی کلیپی از جوانان پارکور کار استان یزد پخش شد . نکته چشمگیر این کلیپ اجرای حرکات در بافت تاریخی یزد بود که مورد استقبال وتوجه حاضران قرار گرفت .
مهندس قیصری رئیس کمیته پارکور استان یزد نیزگزارشی از تاریخچه پارکور در جهان و زیبایی ها واهداف این رشته اشاره کرد و ابراز داشت : با حمایت مدیران ورزشی استان ،جوانان مستعد یزدی در آینده در سطح ایران و آسیا خواهنددرخشید.
وی تصریح کرد بزودی کلاسهای مربیگری و مسابقات پارکور را در شهر جهانی یزد برگزار خواهد شد. در ادامه این همایش جوانان این رشته به حرکات زیبا و چشم نواز پرداختند و با اهدا احکام عضویت اعضا کمیته پارکور استان این مراسم به پایان رسید.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی