۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
مسابقات اسپوکس قهرمانی استان اصفهان –گرامیداشت دهه فجر
تیم شهدای بجگرد به مقام قهرمانی رسید
1396/11/23
مسابقات اسپوکس قهرمانی استان اصفهان –گرامیداشت دهه فجر
تیم شهدای بجگرد به مقام قهرمانی رسید
با قهرمانی تیم شهدای بجگرد به نمایندگی از هیات انجمن های ورزشی شهرستان اصفهان، سومین دوره مسابقات اسپوکس قهرمانی استان بمناسبت ایام الله فجر پایان یافت.
مهندس سید رضا هاشمی دبیر کمیته اسپوکس استان اصفهان در این خصوص گفت : سومین دوره مسابقات اسپوکس قهرمانی استان بمناسبت ایام الله فجر با حضور ۵۸ ورزشکار از شهرستان های اصفهان، شاهین شهر و میمه، نجف آباد، کاشان و فلاورجان در شهرستان اصفهان برگزار گردید .
مسابقات جام فجر از برنامه های تقویم ورزشی کمیته اسپوکس استان است که هرساله با حضور شهرستان های همجوار در شهرستان میزبان برگزار میگردد.
وی افزود : مسابقات فوق در ۷ رده سنی خردسالان،نونهالان،نوجوانان، جوانان،امید،بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد و در پایان تیم شهدای بجگرد به نمایندگی از هیات شهرستان اصفهان ، فرهنگسرای غدیر به نمایندگی از هیات شهرستان فلاورجان و هیات انجمن های ورزشی شاهین شهر و میمه عنوان اول تا سوم این رقابتها را از آن خود نمودند.
هاشمی ضمن قدردانی ازحجت کاظمی رییس کمیته اسپوکس شهرستان اصفهان و تیم اجرایی شهرستان،دکتر غزنوی رییس هیات انجمنهای ورزشی اصفهان و دبیر هیات ، امین آزاده معاونت اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان" بمنظور حمایت در رویداد مذکور و همچنین مهندس وکیلی عضو هیات رییسه کمیته اسپوکس تصریح کرد : امید است بتوان در سایه تعامل در راه بسط و گسترش این رشته مهیج گام های جدی تر برداشت .
وی در خصوص برنامه های آتی کمیته اسپوکس استان اصفهان گفت : میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دراردیبهشت 97 و برگزاری دومین دوره مربیگری و داوری در استان اصفهان از جمله برنامه های این کمیته به شمار می رود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی