۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت دهه فجر در گچساران
حسن برزگر: هدف ما جذب علاقه مندان به رشته های تحت پوشش و شناسایی استعداد است
1396/11/21
جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت دهه فجر در گچساران
حسن برزگر: هدف ما جذب علاقه مندان به رشته های تحت پوشش و شناسایی استعداد است
جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت دهه فجر با حضور گرم علاقه مندان به ورزش با همت هیات انجمن های ورزشی کهکیلویه و بویر احمد در شهرستان گچساران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی کهکیلویه و بویر احمد ، در این جشنواره ضمن معرفی رشته پارکور و رونمایی از لباس ورزشکاران این رشته ، مسابقاتی نیز در رشته های دارت ، طناب کشی ، بازیها و ورزشهای الکترونیک و همچنین پاراموتور برگزار شد که با استقبال جالب توجه علاقه مندان و حاضران همراه بود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان ، استاندار ، غلامرضا تاجگردون نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ، حسن برزگر رییس هیات انجمن های ورزشی و بیش از 60 ورزشکار در این جشنواره حضور داشتند .
حسن برزگر در خصوص برگزاری این جشنواره اظهار داشت : بمنظور آشنایی علاقه مندان به رشته پارکور و همچنین جذب جوانان به دیگر رشته ها ، این جشنواره را برگزار کردیم که جا دارد از مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان ، استاندار ومعاون عمرانی ایشان و همچنین جناب تاجگردون که مشوق ورزشکاران بودند ، تشکر ویژه داشته باشم .
وی افزود: آشنایی علاقه مندان به رشته های مختلف که تحت پوشش هیات انجمن های ورزشی استان کهکیلویه و بویراحمد هستند ، یکی از برنامه های مهم ما به شمار می روند و تلاش می کنیم با برگزاری جشنواره و مسابقات گوناگون ، چهره های مستعد را شناسایی کنیم .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی